مهاجری: خداوند به دل مردم مسجدسلیمان نگاه می کند

[ad_1]

سرمربی نفت مسجد سلیمان گفت: با انگیزه بازیکنانم برای ادامه بازی، قبول کنید که تیم باید در لیگ بماند و خدا حواسشان به مردم مسجدسلیمان باشد.

به گزارش ایسنا، رضا مهاجری سرمربی نفت مسجد سلیمان پس از تساوی یک بر یک این تیم مقابل تراکتورسازی در بیست و پنجمین دوره لیگ برتر گفت: فکر می کنم نتوانستیم از فرصت امشب در مقابل هوادارانی که شاهد بودند استفاده کنیم. انرژی مثبت نشان داده اند … مورد علاقه در آسیا، بسیار قابل ستایش. تراکتورها باید از همه لحاظ محترم باشند.

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان گفت: بازیکنانم به قدری از نظر فنی خوب کار کرده اند که فکر می کنم بیکارترین بازیکن زمین، دروازه بان ما بود و تراکتورسازی به گل رسید. ما بدون موقعیت و موقعیت های گلزنی داشتیم. تیم ما به اعتماد به نفس نیاز دارد. برخی از بازیکنان مانند جبوری و میری از بازی خارج شده بودند و باید بیشتر تلاش می کردند.

وی ادامه داد: نیمه دوم بازی را خیلی خوب انجام دادیم و موقعیت های خود را به دست آوردیم و حتی یک گل هم به ثمر رساندیم. به تماشاگران تعظیم می کنم. در هر صورت با انگیزه بازیکنانم برای ادامه بازی، قبول کنید که تیم باید بماند و در لیگ بماند و خدا به دل مردم مسجدسلیمان نگاه می کند.

مهاجری گفت: به داوران خسته نباشید گفتم امیدوارم همچنان موفق باشند. شاید به نظر من آن پنالتی در ذهن تراکتورسازی نبود اما شاید از دید داور درست بود. در هر صورت، امیدوارم تیم نفت همچنان دل هوادارانی را که آنها را دوست دارند خوشحال کند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.