من غیر از مدیریت کسی را نمی شناسم که به فکر 20 سال آینده باشد.

[ad_1]

دبیر کل جامعه مهندسین اسلامی گفت: من غیر از رهبر انقلاب، علاقه‌ای به 20 یا 40 سال آینده جمهوری اسلامی نمی‌بینم و دیگران علاقه‌مند به آینده نظام نهایی هستند. به هشت سال آینده یا امشب فکر می کنم.”

به گزارش ایسنا، محمدرضا باهنر در مراسم افطاری انجمن مهندسین اسلامی گفت: به طور کلی با توجه به حافظه تاریخی فعالان سیاسی در طول 30 یا 40 سال گذشته موردی نبوده که سه نیرو با هم کار کنند ریتم و ریتم و هارمونی و بخش بزرگی از تاریخ انقلاب اینگونه است».

وی یادآور شد: در دولت های گذشته برخی از نمایندگان مجلس فکر می کردند که هر چه بیشتر به دولت مستقر چسبیده باشد، انقلابی تر است و قوه قضائیه می خواست ببیند این وسط مقصر کیست.

باهنر افزود: به نظر می رسد امروز قوای سه گانه همدلی، همفکری و همکاری بیشتری از نظر فکری و گفتمانی دارند و امیدوارم این ماه عسل به این زودی ها به پایان نرسد و توصیه های دوستی سایر مناطق کشور با این سه قوه. طولانی تر خواهد بود.

وی با بیان اینکه روی کار آمدن دولت آقای رئیسی مشکلات عدیده ای داشت، تصریح کرد: عدم تسلط آقای رئیسی در کشور و مشکلات اقتصادی از جمله عدم تعادل بودجه عمومی و ورشکستگی وجوه، مستمری ها تعیین تکلیف شده است که بخشی از آنهاست. نتیجه دولت های قبلی

دبیر کل جامعه مهندسین اسلامی افزود: امروز بیش از 80 درصد شهروندان فعلی کشور را افرادی تشکیل می دهند که انقلاب، جنگ و سازندگی های اولیه انقلاب را درک نمی کنند و در مورد آنها سوال دارند. اگر بقیه موارد تکمیل نمی شد، چه می کردید؟ این موضوع مهمی است.

وی همچنین تصریح کرد: کارنامه خدمتی نظام جمهوری اسلامی بسیار بالا و افتخارآمیز است. البته طبیعی است که در این سال ها مشکلاتی وجود داشته باشد و امروز این مشکلات روی هم انباشته شده است.

دبیرکل انجمن مهندسین اسلامی تاکید کرد: در گذشته در کشور ما افرادی هستند که فقط بدون فکر کار می کنند، سپس افرادی هستند که فقط فکر می کنند اما انجام نمی دهند و همه آرزو می کنند که بعضی ها این کار را انجام نمی دهند. ممکن است ایده های فعالی در راه باشد. “

باهنر افزود: اگر بخواهیم از نحوه اداره کشور انتقاد کنیم، نقدهای سنگینی به همه دولت های بعد از انقلاب وارد است. اما کل دستاوردها و عملکرد جمهوری اسلامی پذیرفته شد.

وی گفت: امروز شرایط بسیار خاصی است که از نظر گفتمانی به نظر می رسد سه نیرو در یک طیف محبوبیت وجود دارند.

در نهایت باهنر اعلام کرد: غیر از رهبر انقلاب هیچ علاقه‌ای به 20، 40 سال آینده جمهوری اسلامی نمی‌بینم. دیگرانی که اینقدر نگران آینده نظام هستند بالاخره به فکر هشت سال آینده خود یا همین امشب هستند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.