من با سالار عقیلی مخالفم اما بهترین کارم با صدای اوست

[ad_1]

بابک زرین آهنگساز می گوید که تهیه کننده و تیم پشت سر یک ستاره نقش مهمی در موفقیت او داشتند، بنابراین نباید حقوق آنها نادیده گرفته شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، برنامه موسیقی محور «صباحنگ» میزبان بابک زرین، نوازنده، آهنگساز و فیلمبردار و تهیه کننده موسیقی و تلویزیون بود و با وی درباره موسیقی گفت وگو کرد.

بابک زرین در ساخت بیش از 20 آلبوم موسیقی به عنوان آهنگساز با خوانندگان مشهور ایرانی همکاری داشته و موسیقی متن و تنظیم چندین فیلم و فیلم را نیز بر عهده دارد. از جمله فیلم ها و سریال های تلویزیونی درباره رحمان 1400 مانند عاشقانه، تبریز در اردیبهشت، معمای شاه، متروپلیس، جن گیر، مهمان نوازی طوبی و غیره.

زرین به تشریح قراردادهایی که خوانندگان جوان با تهیه کنندگان صنعت موسیقی می بندند، می گوید: در همه جای دنیا خوانندگان نه تنها صدای زیبایی دارند، امروز دنیا و صنعت موسیقی با گذشته فرق کرده است. عوامل زیادی بر موفقیت و ظاهر یک هنرمند تأثیر می گذارد. شامل “صدای خوب، ظاهر خوب، انتشار مناسب کار، اجرای حرفه ای کنسرت و غیره” هنرمندان ردیابی می شوند.

زرین می گوید: «تهیه کننده و تیم پشت سر یک ستاره نقش مهمی در موفقیت او دارند، بنابراین نباید حقوق آنها نادیده گرفته شود. علت نارضایتی برخی از جوانان در این قراردادها درصد کمی است که سازنده برای خواننده در نظر می گیرد.

ترانه سرای «وطنم» درباره این قطعه گفت: زمانی که آهنگ «وطنم» پس از موفقیت در فوتبال برای اولین بار در جام جهانی 2018 پخش شد، من و سالار عقیلی خیلی انتقاد داشتیم که «این موسیقی و آهنگ» فوتبال نیست. .. کار.. اما با گذشت سالها همه نه تنها در فوتبال بلکه در تمام موفقیت های ورزشی ایران آهنگ وطنم سالار عقیلی را می شنوند و احساس غرور می کنند که نشان از ماندگاری کار است و من فکر کنید اثر «ایران وطن من» اثری است که سابقه مصرف و ماندگاری ندارد.

وی درباره ادامه ندادن همکاری با سالار عقیلی نیز پاسخ داد: بین من و سالار اختلاف نظر وجود دارد، اما بهترین آثار را در کارنامه هنری خود داریم، نمی توانیم با هم کار کنیم اما با هم دوست هستیم.

وی افزود: به دنبال تجربه فضاهایی متفاوت و جدید هستم و تکرار را دوست ندارم، اگر سالار عقیلی هم دوست داشت می توانیم دوباره در این فضاها با هم همکاری کنیم.

«صباحنگ» شنبه تا چهارشنبه ساعت 19 به مدت 60 دقیقه به تهیه کنندگی سیامک احمدی پور و اجرای فریبا باقری از رادیو صبا پخش می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.