معرفی چند بانک فارس به دادسرا/هیئت جهادکشاورزی ابلاغ شد.

[ad_1]

ایسنا/ فارس استاندار فارس از ارجاع چند بانک به دادسرا به دلیل عدم رعایت مصوبات ستاد گردشگری ریاست جمهوری به مردم خبر داد.

محمدهادی ایمانیه روز دوشنبه 8 فروردین در جلسه شورای کشاورزی استان فارس گفت: به دلیل عدم اجرای مصوبات کارگروه ستاد گردشگری مجبور به انجام آن شدیم. بانک هایی را که هنوز مجوز سفر صادر نکرده اند برای رسیدگی به موضوع به دادسرا ارجاع دهید.

وی گفت: در حال حاضر بسیاری از کشاورزان این ولایت به دلیل کمبود آب و خشکسالی اخیر با مشکل مواجه هستند. بنابراین مسئولان باید اقدامات پیشگیرانه را انجام دهند و در این راه نیازمند حمایت اعضای کنگره هستیم تا موضوع در مجلس بررسی شود.

استاندار فارس همکاری نکردن برخی بانک های خصوصی و همچنین سرمایه گذاری سپرده گذاران خارج از استان را مشکوک خواند و گفت: متوجه شدیم که برخی از بانکداران در فعالیت های بانکی دخالتی ندارند که کارگروه و دلایل این امر در آنها آمده است. سند، قانون داخلی. .

وی حمایت ارگان های خصوصی و دولتی از کشاورزان با شعار سال را رسالت بزرگ استان اعلام کرد و افزود: از آنجایی که بخشی از صنعت استان بر پایه محصولات کشاورزی و باغی مدیریت می شود نیاز به کشاورزی داشت. برنامه کاهش شهر با موضوع ” توضیح داده و اجرا خواهد شد.

ایمانیه ادامه داد: استفاده از گیاهان دارویی و آب کمتر پیش بینی شده در این بخش، باید متناسب با هر شهر در نظر گرفته شود.

استاندار فارس رایزنی با اساتید دانشگاه و همچنین کارشناسان مرکز تحقیقات کشاورزی الکترونیک فارس را در موضوع مهم و کاربردی اصلاح الگوی کشاورزی دانست و افزود: امروز به یکی از پیشرفته ترین مرکز تحقیقات کشاورزی استان افتخار می کنیم. فارس لطفا پشتیبانی خود را برای چندین سفارش تحقیقاتی به این مرکز ارسال کنید.

ایمانیه گفت: باید به اصلاح الگوی کشت که مورد تاکید مقام معظم رهبری است توجه بیشتری داشته باشیم. زیرا استان پهناور فارس پتانسیل استفاده از فناوری آبیاری را برای جایگزینی محصولات پرآب مناسب برای هر منطقه آب و هوایی برای رشد گیاهان دارویی دارد.

استاندار فارس کشت محصولات دارویی و کم‌آبی، آبیاری تحت فشار و راه‌اندازی صنایع تبدیلی کشاورزی را از ماموریت‌های مهم جهاد کشاورزی استان در سال 1401 اعلام کرد و گفت: مسئولان جهادی باید با حمایت همه‌جانبه اعضای محترم سازمان این امر را مطرح کنند. مجلس سال نو را دنبال می‌کند و گزارش خود را منتشر می‌کند تا بتوانیم منویات مقام معظم رهبری را دنبال کنیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.