مطالعه فن زیلابگ Zilabeg (5) Copy ارسال کامل

فن زیلابگ Zilabeg
فن آکسیال زیلابگ, فن زیلابگ

فن آکسیال زیلابگ از جمله هواکش های صنعتی است که جریان هوا در آن موازی با جهت محور پروانه فن بوده و به عنوان یک نوع کمپرسور، می تواند فشار هوایی که از میان آن می گذرد را افزایش دهد. فن زیلابگ یک هواکش صنعتی با عملکرد محوری است که جهت جریان هوا موازی با محور پروانه ی آن است. اول صنعت دارای کامل ترین مجموعه فن های تولیدی شرکت زیلابگ در استان البرز می باشد. این فن ها در صنعت کاربرد فراوان دارند. ، انتقال هوای آلوده ی کارگاه ها به خارج از محیط کارگاه، تهویه ی هوای مرغداری ها، تهویه ی هوای گلخانه، جابجایی گازهای شیمیایی و خورنده کاربرد دارد. این شرکت از نظر نام شباهت زیادی به کمپانی ZIEHL-ABEGG آلمان دارد. کمپانی زیلابگ که نامی نزدیک به شرکت آلمانی ZIEHL-ABEGG دارد ، در سال 1343 تاسیس شد و به طراحی و ساخت سیستم های تهویه پرداخت. عملیات تهویه و خنک کاری در این سیستم ها توسط هواکش مخصوص گلخانه و مرغداری و پد سلولزی گلخانه تامین می شود.

فن آکسیال زیلابگ

فن سانتریفیوژ بک وارد زیلابگ قابل استفاده در سیستم های ونتیلاسیون ، گرمایشی و صنعتی به خصوص در محیط هایی با ویژگی خورندگی اعم از شیمیایی و مکانیکی است. مهم ترین ویژگی هواکش سانتریفیوژ صنعتی غلبه بر افت فشاری است که در حین عبور هوا در کانال ایجاد می شود و ساختار عملکرد این فن ها به گونه ای است که هوای ورودی ابتدا در راستای محور پروانه به هواکش وارد شده و سپس در اثر نیروی گریز از مرکزی که مابین پره های فن و بدنه ایجاد شده، افزایش انرژی پیدا می کند و در نتیجه با افزایش فشار استاتیکی مقادیری از سرعت آن کاسته شده و سپس از طریق مجرای خروجی تخلیه می شود. همچنین سبکی و کم وزن بودن از ویژگی این فن ها محسوب می شود. در انتخاب هواکش گلخانه و مرغداری باید مبنایی را در نظر گرفت که فن توانایی خارج کردن تمام هوای محیط را داشته باشد و بتواند دمای محیط را به میزان نرمال کاهش دهد.

برای خرید محصول از طریق وارد کننده فن زیلابگ، باید به سایت سلام سرما مراجعه کنید. هواکش های صنعتی به دلیل اینکه باید حجم زیادی از هوا را جا به جا کنند، قدرت متفاوتی دارند. هواکش سقفی Power Roof همانند فن سانتریفیوژ از جمله هواکشهای فن اواپراتور زیلابگ چند کاربری در صنایع گوناگون است که در مصارف مختلف کاربردهای متفاوتی دارد. این فن عملکردی کم صدا دارد. فن زیلابگ که در ابعاد و ظرفیت های مختلف ساخته میشود، قابلیت کارکرد در بازه دمایی (30- تا 60 درجه سانتیگراد) و بازه فشاری گسترده ای را دارد. پروانه : این قسمت کلیدی ترین جزء هواکش می باشد و وظیفه ی به جریان انداختن هوا را به عهده دارد. این فن زیلابگ از طریق چشمی هوای محیط را میمکد سپس این هوا را در جهت عمود بر محور خود و به وسیله نیروی گریز از مرکزی که در بین پرهها و بدنه فن ایجاد میشود به گردش در آورده و انرژی را افزایش میدهد تا کمی از سرعت آن کم شود و در نهایت و آن را از طریق مجرای خروجی به بیرون انتقال میدهد. فن سردخانه ای زیلابگ مدل 6D-800S یک هواکش تاسیساتی 80 سانت بدون قاب و دارای قطر پروانه 800 میلی متر بوده، رنج هوادهی آن 20695 مترمکعب بر ساعت است. Po᠎st was g​ener ated by GSA C on tent G en᠎erator DE᠎MO.

فن سردخانه ای زیلابگ مدل 6D-800S دارای نشان ملی استاندارد و نشان CE اروپا می باشد. یکی از دیگر کاربردهای عمده ی این فن در سردخانه ها و در کندانسور، اواپراتور، خشک کن و تجهیزات دیگر سرمایشی سردخانه ها است. فروشگاه اینترنتی مبنافن با بیش از یک دهه تجربه حرفه ای در حوزه فروش و مشاوره تجهیزات هواکش ، سرمایش و گرمایش به عنوان نمایندگی رسمی برند های دمنده ، زیلابگ و انرژی در خدمت شما عزیزان است. برند زیلابگ در حال حاضر یک از رقبای سرسخت برندهای خارجی در خصوص تامین هواکش و فن در بازار داخل می باشد. این فن عملکردی شبیه به کمپرسور دارد یعنی قادر است فشار هوای عبوری از خود را افزایش دهد. امکان نصب موتور ضد انفجار (ضد جرقه) بر روی برخی از مدل های هواکش آکسیال دیواری وجود دارد. فن دیواری آکسیال زیلابگ در سری Fpt با کلاس حفاظتی IP54 و با کلاس عایق بندی حرارتی B و F تولید می شود. جت فن چیست ؟

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.