مشکلات اقتصادی را نباید تنها به تحریم گره زد

[ad_1]

رئیس صدا و سیما گفت: مشکلات اقتصادی را نباید محدود به تحریم کرد، بلکه اگر اقتصاد دنیا باز شود و تعامل داشته باشد، رشد و توسعه اقتصاد کشور افزایش می یابد، ما چشمگیر خواهیم بود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی رادیو اقتصاد، جشنواره «صدای تولید، قهرمان تولید» با هدف رقابت با برترین برنامه های رادیویی در حوزه اقتصادی و نمایش کارآفرینان برتر با مشارکت چهره پیمان جبلی رئیس صداوسیما برگزار می شود. آزادی، علی بخشی زاده معاون صدا و جمعی از تجار و تولیدکنندگان ایرانی سازماندهی شدند.

پیمان جبلی وی با اشاره به شرایط اقتصادی کنونی گفت: وضعیت اقتصادی در یک سال گذشته چندان برای مردم ایران مساعد نبوده است، اما در پشت سختی ها همچنان روزنه هایی وجود دارد.
وی افزود: ملت ایران با عزمی جدی و جهادی با تکیه بر توان تولید داخلی و با شعار سال مبتنی بر اقتصاد مقاومتی و تولید که رهبر معظم انقلاب فرموده اند، بحران اقتصادی را پشت سر گذاشته اند. سال هاست که در حوزه اقتصادی می گویند.
جبلی با اشاره به تلاش برنامه ریزان اقتصادی و تولیدکنندگان گفت: به نظر نمی رسد اگر درها را ببندند و پنجره ها را ببندند خفه می شویم و خفه می شویم. شما ثابت کرده اید که با استعداد، اراده و نیروی جهادی خود افسران خط مقدم اقتصاد هستید.
وی افزود: با وجود جنگ اقتصادی شاهد مواهب و برکات الهی در کشور هستیم. بی شک وجود منابع طبیعی و موقعیت وسیع جغرافیایی کشور بر توان و توان اقتصادی کشور افزوده و راه پیشرفت و غلبه بر مشکلات به یاری پروردگار باز خواهد شد.

معاونت صوتی شهید مظفری وی گفت: قدرت مطبوعات در بحث اقتصاد قابل چشم پوشی نیست و نقش مردم به عنوان موتور محرکه اقتصاد مقاومتی قابل چشم پوشی نیست.
وی افزود: در این راستا نباید از ظرفیت عظیم رسانه غافل شد و صداوسیما همواره در مسائل اقتصادی نویدبخش و راهگشا بوده است.
مظفری با اشاره به تولیدات موثر در حوزه اقتصادی در رادیو گفت: صدای مردم باید از این رسانه شنیده شود و هدف اصلی رسانه ها در این دوره این است که رسانه ها را بشنوند. صدای مردم.”
وی افزود: ما زبان کسانی هستیم که صدایشان شنیده نمی شود و پاسخگویی به درخواست های مردم از اهداف رسانه ملی بوده است.
معاون صدا با اشاره به برگزاری جشنواره «آوازهای تولید، قهرمانان تولید» گفت: ایده و محتوای بیشتر برنامه های اقتصادی به مسائل تولید و تولید داخلی مربوط می شود و در حال حاضر برنامه ها همه با انتخاب خوب و اقتصادی خوب انجام می شود. برنامه ریزی. و دانش اقتصادی جامعه تولیدکنندگان و حتی عموم مردم را تبیین و ارتقا داده است.

افراد برگزیده را معرفی کنید

در ادامه این مراسم از برنامه منتخب در حوزه تولید مورد تقدیر قرار گرفت.
در بخش برنامه ترکیبی، جایزه اول به معصومه کیانی از رادیو ورزش برای «فردا روشن»، جایزه دوم به زهرا بحریه از رادیو گفتگو برای «ضراب سکه» و جایزه سوم به لیلا امید یگانه از رادیو اقتصاد برای برنامه «اقتصاد اضطراری» رسید. ” متعلق به.
در بخش مستند جایزه اول به نازنین کتابچی از رادیو اقتصاد برای «دخت»، جایزه دوم به حمید نجاتی از رادیو معارف برای «پنجره» و جایزه سوم به صادق داوری فر از رادیو تهران برای «اختیاریه» تعلق گرفت.
در این جشنواره سهیلا باقری از رادیو سلامت برای بخش گفتگوی نمایشی و شهرام جهانبازی از رادیو اقتصاد و پریا جمالیان از ایران صدا برای فیلم “پولدار کوچولو” به طور مشترک جایزه گرفتند. رضا عزتی تهیه کننده رادیو صبا نیز در بخش برنامه این مسابقه دو جانبه جایزه گرفت.
آخرین بخش این مراسم قدردانی از کارآفرینان پیشرو اقتصادی بود. در این بخش، عملکرد کارآفرینان و تولیدکنندگانی که توانسته اند بیش از 10 هزار فرصت شغلی در سال 1400 ایجاد کنند، مورد ارزیابی قرار گرفت و حسین مصطفی زاده خویی، رسول محمدی، کاوه خداپرست رسولی، سیدمحمدحسین زینلی، احمد جلیلی و ابوالفضل پایداری رتبه بالایی دارند. دروغ.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.