مشارکت مردم در ماه مبارک رمضان امسال نسبت به سال گذشته 2.5 برابر شده است

[ad_1]

ایسنا/ قم با وجود شرایط سخت اقتصادی، نیکوکاران با مشارکت حدود 112 میلیارد ریالی دو و نیم برابر سال گذشته به نیازمندان کمک کرده اند.

به گزارش ایسنا، محسن مسعودیان راد، مدیرکل کمیته امداد استان قم با اشاره به اینکه امسال با مشارکت موسسات نوع دوست و خیریه درآمد ماه مبارک رمضان حدود دو برابر و نیم نسبت به ماه مبارک رمضان افزایش یافت، گفت: سال 112 میلیارد و 800 میلیون ریال حدود دو و نیم برابر سال گذشته برای کمک به نیازمندان کمک کرد.

مسعودیان راد با قدردانی از مردم نیکوکار استان برای حماسه آفرینی در ماه مبارک رمضان مانند سال های گذشته در این پرورشگاه ادامه داد: نیکوکاران در ماه مبارک رمضان برای حمایت از 3100 کودک یتیم و نیکوکار ثبت نام کردند.

وی تامین خوراک و معیشت مشتریان را از برنامه های مهم این سازمان برشمرد و اظهار داشت: در این مدت بسته معیشتی به ارزش 27 و نیم میلیارد ریال تهیه و به افراد نیازمند کمک بلاعوض ارائه شده است.

وی اطعام غذای گرم و افطاری ساده را نیز از برنامه های این سازمان در استان دانست که به ارزش 6 میلیارد و 710 میلیون ریال بین مشتریان این سازمان و آن سختی ها توزیع شده است.

مسعودیان راد نقش مراکز نیکوکاری را در این اقدامات خداپسندانه و ارزشمند بسیار موثر توصیف می کند و می گوید: این مراکز با حمایت و نظارت کمیته امداد فعالیت می کنند و مردم برای کمک به نیازمندان به آنها اعتماد دارند.

مدیرکل کمیته امداد استان قم با اشاره به پرداخت 30 میلیارد ریال زکات فطره به مستمندان گفت: امسال برای اولین بار ابتدا مبلغ نفقه به حساب مشتری واریز شده است. روز بعد عید سعید فطر با پیامک فرهنگی.»

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.