مسابقات قوی ترین مردان روستاهای کشور در کنار سد طالقان برگزار می شودایسنا/ البرز رئیس کمیته ورزش روستایی و بازی های محلی استان البرز گفت: تابستان امسال دومین دوره مسابقات کشوری قوی ترین مردان روستایی کشور به میزبانی استان البرز برگزار می شود.

مجید رضاخانی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: دومین دوره مسابقات کشوری قوی ترین مردان روستایی مردادماه امسال با حضور برترین های ورزش روستایی کشور به همت اعضای این تیم برگزار می شود که خیابان طالقان میزبان این مسابقات بود.

وی افزود: بر همین اساس پیش بینی می شود با توجه به وضعیت آب و هوای خوب شهرستان طالقان بیش از 20 استان در این مسابقات شرکت کنند.

رئیس کمیسیون ورزش های بومی و روستایی البرز گفت: این مسابقات در کنار سد طالقان برگزار می شود و شرکت کنندگان در این مسابقات ورزشکاران روستایی هستند و تجهیزات مسابقات نیز از موسسات روستایی اخذ می شود.

رضاخانی به خانه های ورزش روستایی نیز اشاره کرد و افزود: تا پایان خردادماه امسال 10 خانه ورزش روستایی به بهره برداری می رسد و در صورت تامین اعتبار لازم 15 خانه روستایی و روستای دیگری نیز تا پایان امسال تجهیز می شود. . .

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.