مرز دوغارون فرصت مناسبی برای توسعه تجارت داخلی است

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: شهرستان مرزی تایباد دارای ظرفیت های برجسته و بالایی است که مهمترین آن وجود مرز دوغارون در این منطقه است که این فرصت بسیار مناسبی است. توسعه اقتصادی و تجاری در کشور

سیدهادی طباطبایی در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان تایباد گفت: مجموعه مرزی دوغارون در صورت مدیریت مناسب و بهینه، تعاملات اقتصادی و تجاری زیادی را در نظر می گیرد. ایجاد و توسعه اقتصادی

وی افزود: منابع مردمی و محلی از دیگر پتانسیل های این شهرستان مرزی است. مدیرانی که در این حوزه خدمت می کنند باید از این ظرفیت برای توسعه اقتصادی کشور استفاده کنند.

طباطبایی با انتقاد از وضعیت نامناسب مجتمع گمرک دوغارون خاطرنشان کرد: با وجود اینکه امنیت بالاست و وحدت شیعه و سنی در این شهرستان مثال زدنی است، اما متاسفانه موقعیت مجتمع جای تاسف دارد، این مورد چندان خوب نیست، امیدواریم دستگاه های ذیربط می توانند نسبت به ظرفیت موجود اقدامات خوبی انجام دهند.» این منطقه مرزی را توسعه دهید.

سرپرست جدید فرمانداری شهرستان تایباد نیز در این دیدار خاطرنشان کرد: این شهرستان 75 کیلومتر مرز مشترک با کشور افغانستان دارد و از ظرفیت بومی و محلی بالایی برخوردار است، حساسیت ویژه ای در مدیریت دارد و باید بدانیم چه اقداماتی باید انجام دهیم. این منطقه. هدف ما رسیدن به اهداف نظام اسلامی بود.

مهدی دونده با تاکید بر وحدت شیعه و سنی در این شهرستان تصریح کرد: شیعه و سنی در اینجا جدا نیستند و باید برای تحقق منویات مقام معظم رهبری دست به دست هم بدهند. رسالت ما در این شهر دستیابی به اقتصاد، امنیت و اشتغال است و همچنان بر تقویت این وحدت تاکید خواهیم کرد.

در آخرین مجمع اداری شهرستان تایباد با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی، ائمه جماعات اهل سنت و شیعه، اعضای شورای تامین، روحانیون و اعضای شورای اداری برگزار شد. استان تایباد، زحمات سه ساله محسن سیاح و مهدی مورد قدردانی فراوان قرار گرفته است. نایب قهرمان به عنوان فرماندار جدید تایباد معرفی شد.

پس از پایان مراسم اختتامیه شورای اداری فرمانداران قدیم و جدید به همراه جمعی از اعضای شورای اداری به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دکتر تایباد به گلزار شهدای گمنام تایباد رفتند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.