مردم اهواز باید احساس کنند که بودن در کنار شرکت نفت مفید است

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان رئیس کمیته حمل و نقل و حمل و نقل مجمع مسلمانان اهواز گفت: مردم اهواز از شرکت های بزرگ به ویژه مجتمع نفت و گاز انتظار دارند مسئولیت اجتماعی خود را در قبال مردم این شهر انجام دهند.

سید ناصر مهدوی در پنجاهمین جلسه علنی شورای شهر اهواز که امروز (18 اردیبهشت) با حضور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد، با اشاره به تاکید رئیس هیئت مدیره بر ایفای مسئولیت های اجتماعی مجموعه نفت و سایر شرکت های مستقر در … آقای خوزستانی بیان کرد: به آن اعتماد و احساس بی‌تفاوتی می‌کردند، اما در سال‌های اخیر نگاه صنعت نفت به‌عنوان یک سازمان پیشرو تغییر قابل‌توجهی کرده است و در عین حال، سیاست‌ها و مقررات مربوط به نحوه انجام مسئولیت‌های اجتماعی در سازمان صنعت نفت توسط وزیر نفت، ابلاغیه‌ها و آیین‌نامه‌های اجرایی آن تصویب شد.

به گزارش ایسنا، وی افزود: انتظار مردم اهواز از شرکت های بزرگ به ویژه مجتمع نفت این است که مسئولیت اجتماعی خود را در قبال مردم این شهر انجام دهند.

رئیس کمیته حمل و نقل و حمل و نقل مجمع مسلمانان اهواز گفت: مردم باید احساس کنند که نزدیک بودن به شرکت نفت فواید و رفاه دارد.

وی تصریح کرد: مدیریت شهری اهواز عزم جدی برای تعامل سازنده با دستگاه های مختلف در اهواز برای خدمت به مردم و کاهش مشکلات انباشته شده در اهواز دارد.

در این چیزها سید محمد جواد رضوی، رئیس کمیته تحقیق، نظارت و بازرسی مجلس مسلمانان اهواز وی همچنین گفت: عمر خدمت کوتاه است، وقتی دستمان کم است چشم باز می کنیم و می بینیم که فرصت خدمت داشتیم اما کارهایی که ارزش انجام دادن را داشت انجام ندادیم، شاید انجام می دادیم اما پشیمانی فایده ای ندارد.”

وی گفت: صرف نظر از تاثیرات آلودگی، وجود کارخانه‌ها و واحدهای صنعتی بزرگ در اهواز هزینه‌های زیادی را بر این شهر تحمیل کرده است. به عنوان مثال، در برخی مناطق شهر، در حین فعالیت یک شرکت قند، مردم در خانه از نیشکر گرفته تا شکر بویی را حس می کنند. اما این واحدها امکانات رفاهی و آموزشی از قبیل مدرسه، بیمارستان، استخر یا هر چیز دیگری را نیز برای کارکنان خود فراهم می کنند، در حالی که این واحدها در قبال این هزینه ها مسئولیت اجتماعی دارند و باید این مسئولیت ها را انجام دهند.

به گزارش ایسنا، بیشتر محمدحسین ملایی زمانی، رئیس کمیته جامعه، فرهنگی، ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر اهواز وی گفت: قدم برداشتن سال‌ها طول می‌کشد، اما مهم ایجاد فضای کاری است تا شرکت ملی بهره‌برداری مناطق نفتخیز جنوب، زمینه همگرایی سایر مجموعه‌ها را برای انجام مسئولیت اجتماعی ایجاد کند. .

وی افزود: انجام این مسئولیت ها باید دغدغه همه مدیران باشد و تبدیل به یک فرهنگ شود. امیدواریم با همگرایی سایر مدیران با مجموعه های مختلف سرعت کار دو چندان شود.

در این چیزها غلامرضا شانازان رئیس کمیته حقوقی و املاک شورای اسلامی شهر اهواز وی همچنین گفت: بخش زیادی از درآمد کشور توسط اهواز تامین می شود. مردم خطوط لوله نفت را می بینند و از آلاینده های آن سود می برند، اما خدماتی ارائه نمی شود.

وی افزود: از همان ابتدای ورود به عرصه انتخابات یکی از شعارهای ما شورای شهر بودن بود و در این راستا تمرکز همه دستگاه ها بر شهر بود و شهر باید برای توسعه شهر تلاش کند. شهر.”

شنسازان می گوید: وقتی مردم اهواز از این شهر بیرون می آیند، مکان های بدون برق، آب، صنعت و نفت را می بینند که با اهواز که همه اینها در آن جاست، متفاوت است و ناراحت می شوند.

وی ادامه داد: تاکنون به مسئولیت اجتماعی توجهی نشده است و امیدواریم در شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب به این دغدغه رسیدگی شود.

رئیس کمیته اموال و حقوقی شورای اسلامی شهر اهواز گفت: انتظار داشتم اعضای شورای شهر این حرف ها را بزنند اما از سوی شهردار و متأسفانه چرا بحث عدالت اجتماعی مهم نیست؟ به شورای شهر اهواز؟» اگر مهم است شفاف سازی کنند.

وی گفت: اکنون اختیارات وزارت نفت و گاز، تأسیسات مجتمع نفت، فولاد و سازمان آب و برق به چالشی برای شهر تبدیل شده است. ما باید در این زمینه پاسخگو باشیم، اما چه پاسخی داریم؟

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.