مراسم کلنگ زنی و آغاز ساخت 3 مرکز بهداشتی درمانی روستایی خاش انجام شدایسنا/ سیستان و بلوچستان فرماندار شهرستان خاش سیستان و بلوچستان گفت: با هدف ارتقای شاخص های خدماتی در بخش های درمانی و درمانی، مراسم کلنگ زنی و آغاز به کار ساخت سه مرکز بهداشتی و درمانی روستایی خاش در هفته سلامت برگزار شد.

صاحب گل صالحی در حاشیه این مراسم در گفت وگو با ایسنا، بر ارتقا و توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی شهرستان و تسریع در تکمیل این پروژه ها و تبدیل آنها به پروژه های نیمه تمام به نفع مردم تاکید کرد. . منطقه و افزود: با افتتاح و راه اندازی این پروژه ها شاهد ارائه خدمات بهداشتی و درمانی مطلوب به ممتازان منطقه خواهیم بود.

دکتر رضا کرد مدیر شبکه پزشکی شهرستان خاش و تفتان از حمایت های نمایندگان مردم خاش، تفتان، میرجاوه و کورین در شورای مشورتی اسلامی، فرماندار و مدیران قدردانی کرد. مدیر زاهدان دانشگاه علوم بهداشت گفت: این سه طرح خلع ید شامل 2 مورد مامایی در نجف آباد و ایرانگندان و یک اورژانس بین اسلام آباد گرانچین با اعتباری بالغ بر 33 میلیارد ریال است.

تاسیسات تولیدی با زیربنای 150 متر مربع و یک مرکز اورژانس با زیربنای 100 متر مربع برای تسهیل در ارائه خدمات پزشکی به محل ساخته خواهد شد.

در ششمین روز از هفته سلامت با حضور فرماندار خاش، معاون اجتماعی، سیاسی و اجتماعی دهیار و شورای بهداشت روستا و جمعی از کمیسران محلی و ریش سفیدان زایشگاه نجف آباد به نمایندگی از دو ایرانی امکانات زایشگاهی و اورژانس بین اسلام آباد گرانچین تعمیر اساسی شد.

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.