مراسم تودیع و معارفه رئیس مرکز بهداشت و درمان افضلی پور برگزار شد

[ad_1]

ایسنا/ کرمان مراسم تکریم و معارفه رئیس مرکز بهداشت و درمان افضلی پور با حضور رئیس دانشکده علوم بهداشت کرمان، مشاور ستادی و اجتماعی دانشکده با معاونان توسعه مدیریت برگزار شد. منابع و درمان

به گزارش ایسنا به نقل از وبدا کرمان، در این مراسم رئیس دانشگاه علوم بهداشت کرمان با اهدای لوح تقدیر از زحمات دکتر «محمدحسین مهرالحسنی»، دکتر احمد انجم شعاع را جدید معرفی کرد. رئیس مرکز

حمیدرضا رشیدی نژاد همچنین با قدردانی از کارنامه موفق پرسنل و مدیریت بیمارستان افضلی پور گفت: دستاوردهای مرکز بهداشت و درمان افضلی پور به ویژه در دو سال گذشته در مدیریت بیمارستان افضلی پور، مراقبت از بیماران و بیماری های عروق کرونر کنترل، این بیمارستان را به یکی از بهترین ها تبدیل کرده است. بیمارستان های کشور در ارائه خدمات مرهون تلاش و تلاش شبانه روزی کارکنان می باشد.

وی افزود: مدیریت بیمارستان در شرایط کاری متنوع و پیچیده به ویژه در برآوردن انتظارات بیماران شاغل با مشکلات زیادی مواجه است.

رئیس دانشگاه علوم بهداشت کرمان با ابراز خرسندی از عملکرد دکتر محمدحسین مهرالحسنی در مدت تصدی مسئولیت این بیمارستان، گفت: در صورتی که نیاز به همکاری و همدلی همه کارکنان باشد به تنهایی نمی توان به موفقیت دست یافت و امیدواریم. ادامه دارد.”

دکتر رشیدی نژاد از زحمات دکتر احمد انجم شعاع در راه اندازی آزمایشگاه مرجع در دوران کرونا تشکر و قدردانی می کند و برای ایشان در سمت جدید در بیمارستان افضلی پور آرزوی موفقیت و سربلندی دارد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.