مدیر جدید آموزش دانشگاه تبریز منصوب شد

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان شرقی طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه تبریز، مدیر جدید امور آموزشی این دانشگاه منصوب شد.

صفر نصرالله زاده طی حکمی از سوی ناصر حاجی پور، مدرس دانشکده دامپزشکی را به سمت مدیر آموزش دانشگاه تبریز منصوب کرد.

تاریخ او به وضوح می گوید:

با توجه به یادداشت ها و تجربیات ارزنده وی، به پیشنهاد معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی، بر اساس این آیین نامه و مفاد ماده 17 آیین نامه مدیریت دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، طی دو سال عنوان «مدیر آموزش دانشگاه تبریز» مشخص شد. امید است با اتکال به خداوند متعال و مشارکت همکاران و متخصصان در حسن انجام این مسئولیت خطیر موفق و موید باشید.

من باید بگویم؛ ناصر حاجی پور دانشیار دانشکده دامپزشکی دانشگاه تبریز، انجمن علوم انگل‌شناسی ایران، عضو انجمن علمی بیماری‌های انگلی دام، مشاور انجمن علمی غذا و سلامت شیلات، نماینده فارغ‌التحصیلان غذا و آبزیان. وزارت بهداشت، چاپ 42 مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی، ارائه 40 مقاله در کنفرانس های داخلی و بین المللی، عضویت در هیئت تحریریه دو مجله معتبر نمایه شده در Elsevier، کار بر روی 5 پروژه در دانشگاه، ترجمه 3 جلد کتاب، راهنما دانشجویان دکتری و 20 دانشجوی کارشناسی ارشد و غیره.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه تبریز، رئیس دانشگاه تبریز همچنین در نامه ای جداگانه از مهدی برادران نیا که پیش از این مسئولیت امور آموزشی دانشگاه تبریز را بر عهده داشت قدردانی کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.