مخیتاریان از تیم ملی خود خداحافظی کرد

[ad_1]

هنریک مخیتاریان از تیم ملی فوتبالش استعفا داد تا خودش را وقف بازی در تیم باشگاهی کند.

به گزارش ایسنا، هافبک سابق منچستریونایتد و آرسنال پس از انجام 95 بازی برای تیم ملی ارمنستان به کار خود در تیم ملی خود پایان داد. مخیتاریان با 32 گل رکورددار بیشترین گل زده برای تیم ملی است. او در شبکه های اجتماعی از این تیم خداحافظی کرد.

این بازیکن 33 ساله نوشت: “من می خواهم در هر مرحله از حرفه ام برنده شوم، مهم نیست که چقدر سخت است. بازی برای تیم ملی کشورم در 15 سال گذشته و حتی بیشتر از آن بازوبند کاپیتانی باعث افتخار بوده است. بعد از 95 بازی ملی تصمیم گرفتم از مسابقات بین المللی با تیم ملی ارمنستان خداحافظی کنم.

وی ادامه داد: این تصمیم را بعد از آخرین بازی ام در ماه نوامبر مقابل آلمان گرفتم و فکر می کنم این لحظه خوبی است. من هر آنچه از دستم بر می آمد برای تیم ملی ام گذاشتم. بنابراین در سال های آینده، کاملاً روی خودم تمرکز خواهم کرد. من برای همیشه از همه کسانی که از من حمایت کردند، مربی من بودند، با آنها بازی کردند و به من کمک کردند تا به عنوان یک بازیکن و به عنوان یک شخص رشد کنم، سپاسگزار خواهم بود.

مخیتاریان به پایان تمدید قرارداد یک ساله خود با رم نزدیک می شود و عملکرد خوبی برای مورینیو داشته است. او در این فصل 24 بازی در سری آ انجام داده است و تنها دو بازیکن رم (روی پاتریسیو و تامی آبراهام) در ترکیب اصلی مورینیو حضور دارند. او 5 پاس گل داد و 3 گل زد.

البته کوریره اسپورت می نویسد که قرارداد هنریک مخیتاریان با بلاروس در پایان این فصل به پایان می رسد و با وجود اینکه او در حال حاضر یکی از بهترین بازیکنان این تیم است، رمی ها هیچ ایده ای برای تمدید قرارداد او ندارند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.