مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس مدل B3 027C 54 (2)

مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس مدل B3-027C-54
مبدل حرارتی, مبدل حرارتی صفحه ای بریز, انواع پلیت بریز, مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس, مبدل جوشی, مبدل حرارتی صفحه ای جوشی دانفوس, قیمت مبدل حرارتی دانفوس, خرید مبدل حرارتی دانفوس, مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس

امروزه خرید پلیت یکی از اصلیترین واجبات هر آزمایشگاهی است. در واقع تفاوتی بین پتری دیش و پلیت وجود ندارد و هر دو اسم نام یک محصول هستند. تولید مبدل های استخری تحت نظر ماهرترین مهندسان انجام می شود و در تولید این محصول از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده می شود و همگی این موضوع ها باعث می شود که این محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد و عمر مفید طولانی نیز داشته باشد. هنگامی که در مبدل حرارتی یک سیال استفاده میشود، این سیال میتواند مایع – مانند آب یا روغن- و یا هوای در حال حرکت باشد. به وسیله اتصالات محکمی که برای آبیاری باغ و مزارع از آن استفاده میکنند، میتوان میزان آب خروجی را کنترل کرده و در نتیجه در مصرف آب صرفه جویی کنند. و در برخی موارد از لوله های پلی اتیلن کابلی برای سیم کشی در مناطق شهری و بین شهری استفاده می گردد. از این رو لوله کشی مناسب باید انجام شود تا مشکلات آبیاری را به حداقل رسانده و تولیدات را افزایش دهد. در داخل این اواپراتورها از پخش کن مخصوص استفاده شده که باعث افزایش راندمان و سوپر هیت مناسب گاز می گردد.ابعاد کوچک این اواپراتورها باعث می گردد چیلرها به آسانی و در زمان کوتاه تری تولید شوند.

از پمپ های کوچکتر استفاده شود.

از مزایای این مبدل ها می توان به راندمان بالای 90 درصد و ابعاد بسیار کم حجم اشاره کرد. 7- مبدل های صفحه ای جوشی دانفوس بدلیل ابعاد مناسب و وزن کم، راندمان بالا و فشار تست و کار بالاتر در پروسه های صنعتی مختلف نظیر صنایع هیدرولیک مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین برای محصولات سفارشی و خاص که عموما در کشور موجود نمیباشند، شرکت دامون آمادگی دارد تا مستقیما از شرکت دانفوس یا از طریق نمایندگی مبدل صفحه ای دانفوس در یکی کشورهای منطقه کالای مورد نظر شما را تامین نماید. پس باید جنس لوله ها به گونه ای انتخاب گردد که علاوه بر استقامت ، رسانای خوب گرما نیز باشند. کاهش افت فشار: افت فشار در مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس بسیار پایین است این امر باعث می گردد در مدار گردش مبدل حرارتی از پمپ های کوچکتر استفاده شود. هم چنین از دیگر کاربرد های این لوله می توان به جمع آوری آب های سطحی، لوله های زهکش، فاضلاب های شهری و بین شهری اشاره کرد. این لوله ها به نحوی کاملا انعطاف پذیر ساخته شده اند تا استفاده از آن ها در زمین های کشاورزی راحت باشد و چرخش و حرکت آن ها درسیصد و شصت درجه امکان پذیر می باشد. Artic᠎le h as been g en er at​ed  with the ​help  of GSA Content Gen᠎erator  DEMO.

این فرایند به گونه ای انجام می شود که طی آن شیر مجدد آلوده نگردد. حتی در مواردی کشاورزان از این لوله ها برای آبیاری قطره ای و اتقال آب استفاده می شود. این لوله قادرند بارهای محتلف تا 6 دفعه را تحمل کنند و برای بار های بیشتر نیز قابل تولید هستند. در این نوع ارایش جریان هاي هـر کدام از سیال ها فقط یک بار ارتفاع صفحات را طی میکنند در حالیکه در آرایش هاي چندگذر یک سیال ممکن است ۲بار و یا بیشتر ارتفاع مبدل را طی نماید. اصول کلی محاسبه برای مبدلها همان اصول بیان شده در قبل است یعنی یافتن اختلاف دمای لگاریتمی و ضریب کلی انتقال حرارت با استفاده از ابعاد و شرایط کاری مبدل و سیالهای مورد استفاده و در نهایت انتخاب نوع و آرایش مبدلها. لوله هایی از جنس پلی اتیلن هستند که برای انتقال آب شرب استفاده می شود. از مهم ترین مزایای لوله های پلی اتیلن گازی می توان به نصب راحت، مقاومت بالا در برابر آتش، خوردگی، زنگ زدگی نام برد. شرکت GEA در سال ۱۸۸۱ در آلمان تاسیس شد و در حال حاضر به عنوان بزرگ ترین شرکت در صنعت برودت جهان فعالیت می کند. همانطور که اشاره کردیم تفاوت پلیت و پتری دیش تنها در نوع تلفظ این کلمات است و از لحاظ کارایی، کارآیی مشترکی دارند.

در شکل اندیس های ۱ و ۲ دو سر متقابل را در مبدل نشان می دهد از این قرارداد برای تمام انواع مبدل های گرمایی استفاده می شود. سپس با عبور از میان دو بافل، در جهت موازی با لوله ها جریان پیدا می کند. یکی از رایج ترین مشکلات مبدل های حرارتی صفحه ای در چینش موازی، توزیع نامنظم سیال درکانال ها است. آبیاری درختان، برگ ها، گیاهان و پوشش های گیاهی نیازمند شیوه ای یکنواخت و اسپری مانند است به گونه ای که رطوبت به در تمامی نقاط به صورت یکنواخت و ملایم برساند. انتقال انرژی حرارتی از یک سیال به سیالی دیگر در صنعت توسط دستگاهی بنام مبدل حرارتی (Heat exchanger) صورت می گیرد. مراحل تولید لوله پلی اتیلن کاملا به صورت اتوماتیک بوده و تحت کنترل و آزمون مطابق با کیفیت عملکرد تولیدات شرکت مورد نظر، آماده میشود. مشخصات فنی لوله های پلی اتیلن آبرسانی در انتخاب نوع لوله بسیار تاثیرگذار است که متناسب با کارکرد مورد نظر باید انتخاب شود. همانطور که اشاره شد مبدل های استخری باعث انتقال حرارت از سیال به سیال ددیگر می شود. ​Post w​as gen​er​at᠎ed wi᠎th G᠎SA C ontent  G en erator  Demoversion.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.