مبدل حرارتی صفحه ای جوشی

مبدل حرارتی صفحه ای جوشی
مبدل حرارتی, مبدل حرارتی صفحه ای بریز, انواع پلیت بریز, مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس, مبدل جوشی, مبدل حرارتی صفحه ای جوشی دانفوس, قیمت مبدل حرارتی دانفوس, خرید مبدل حرارتی دانفوس, مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس

این لوله ها باید قابلیت تحمل دما و فشار هر دو سیال را داشته و در برابر خورندگی مقاوم باشند. برخی از پلیتها قابلیت کشتهای مختلف را به صورت همزمان دارند؛ این نوع پلیت ها را پتری دیشهای چند خانه مینماند. یعنی با تغییر شرایط انتقال حرارت، می­توانید به جای خرید کل قاب جدید، صفحات جدید را اضافه کرده و در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید. بطور مثال اگر تنها به دنبال قیمت کمتر هستید، ممکن است در زمانی کوتاه مجبور شوید دوباره نه تنها همان هزینه را متحمل شوید بلکه هزینه مازادی برای درخواست تان پرداخت کنید. قیمت روز مبدل استخر نیز در طی این چند سال افزایش چندانی پیدا نکرده است و خرید و استفاده از آن برای عموم مردم ممکن می باشد. از آنجا که ضریب انتقال گرما در سمت گاز بسیار کوچکتر از سمت مایع است ، سطوح انتقال گرمای پره دار ، در سمت گاز برای افزایش سطوح انتقال گرما استفاده می شوند. همچنین برای سیالات رسوب دار از مبدل دو لوله ای استفاده می شود. مبدل های حرارتی آب به آب همچنین یکی از پرکاربردترین مبدل استخری می باشد که امروز استفاده های بسیار زیادی دارند و بازارهای فروش آن نیز رونق بسیار خوبی به خود گرفته است. A᠎rt icle has been generated ​by GSA C​on tent Gener at᠎or DE᠎MO᠎!

صفحه ای دانفوس در فشار حدود 700 psi تست می شود.

ظرفیت : برخی مبدل های حرارتی ظرفیت انتقال حرارت خوبی دارند و در مقایسه با سایر گزینه های موجود که بازده بالاتر را تضمین می کنند، استفاده از انرژی کمتر است. این نوع از مبدل های حرارتی در کاربرد های دمای بالا، فشار بالا و سیال خورنده که نقطه ضعف مبدل های حرارتی گسکت دار است به خوبی سرویس می دهند. این مزیت باعث میگردد در چیلرهایی که نیاز به آب با دمای نزدیک به صفر دارند از این مبدل ها استفاده شود. مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس در فشار حدود 700 psi تست می شود. مبدل صفحه ای جوشی Compabloc بر پایه کاربردهای مبدل های پوسته و لوله، مارپیچی و صفحه ای طراحی شده و همچنین مشکلات کاربرد واشر (gasket) را ندارد. موارد کاربرد این وسیله در سیستمهای گرمایش ساختمانها، تهویه مطبوع، تولید قدرت، بازیابی گرمای هدر رفته، و فرآوری شیمیایی است. ضمنا قیمت گذاری مناسب و اهمیت دادن به رفاه حال مصرف کننده، سبب موفقیت چشمگیر برند مذکور در زمینه تولید محصولات از این دست شده است.

خرید مبدل حرارتی دانفوس

هر یک از مبدل ها با توجه به ویژگی ها و شرایط کاری خاصی که دارند دارای قیمت گوناگونی هستند. گسکت های حرارتی صفحه ای در مبدل های حرارتی واشردار، در امتداد شیارهای لبه های صفحات یا پلیت ها قرار می گیرند. مبدل حرارتی صفحه ای Alfa Laval مدل FrontLine از بهترین مدل های مبدل های حرارتی صفحه ای آلفالاوال در کاربردهای حساس و سختگیرانه از نظر بهداشت، رفتار ملایم با محصول، زمان کار طولانی و تمیزکردن راحت است. مشخصات دستگاه: مبدل های صفحه ای آلفالاوال یکی از مناسب ترین تکنولوژی ها برای تبادل حرارتی در صنایع مختلف می باشد. یک مبدل صفحه ای از سوار شدن چند صفحه فلزی موج دار یا برجسته روی هم ساخته شده که یک شبکه لانه زنبوری را شکل می دهند. از جمله ویژگی های این نوع از مبدل ها این است که فشار و دمای بالایی را تحمل می کنند و ساختار آنها به گونه ای است که طراحی و ساخت آنها آسان است و به همین دلیل کاربرد وسیعی در صنعت دارند.

مبدل حرارتی وسیله ای است که گرما را بین دو یا چند ماده ( غالبا سیال ) با دمای مختلف انتقال می دهد. مجله بین المللی تبرید. وقتی تفاوت زیادی بین اندازه جریان دو مایع وجود دارد، مبدل می تواند دو بار با سیال با سرعت جریان کمتر کار کند تا افت فشار یا سرعت جریان سیال خاص، در کانال ها را متعادل کند. اما از دیگر امتیازات مهمی که این مبدل ها نسبت به مبدل های پوسته و لوله دارند این است که در مقایسه با مبدل های پوسته و لوله بار حرارتی معینی حدوداً بین یک سوم تا یک چهارم انتقال حرارت لازم دارند. برخی از مبدلهای شل اند تیوب از اشکال مختلف بافل برای به حداکثر رساندن انتقال حرارت استفاده میکنند، و برخی از آنها به کلی از آن استفاده نمیکنند. مبدلهای حرارتی صفحهای در حال حاضر کاربرد زیادی دارند و انواع بسیار کوچک زردجوش شده (brazed) آنها در بخشهای آب گرم میلیونها بویلر احتراقی مورد استفاده قرار میگیرد. این نوع مبدلهای حرارتی فقط شامل یک کانال و یک صفحه لوله هستند. مبدل حرارتی استخری انواع مختلفی همچون مبدل حرارتی صفحه ای ، مبدل حرارتی پوسته و لوله و مبدل حرارتی هوا خنک یا پره ای که مبدل حرارتی ایمکس مدل HE40 جزء دسته مبدل حرارتی لوله است.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.