ما حفظ منافع و معیشت مردم را خط قرمز خود می دانیم

[ad_1]

ما حفظ منافع و معیشت مردم را خط قرمز خود می دانیم

رئیس جمهور به تلاش دولت و هماهنگی سایر قوا برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: پس از هفت ماه کار فشرده و رایزنی با جهانیان، نخبگان، تصمیماتی به نفع ملی گرفته شده است. اقتصاد و به زودی با همه بحث خواهد شد. «من صحبت خواهم کرد.

به گزارش ایسنا، سید ابراهیم رییسی شنبه شب در حاشیه جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی، سه اصل مدنظر دولت در اتخاذ تصمیمات مهم اقتصادی را «توافق مسئولان»، «اقناع افکار عمومی، نخبگان و…» عنوان کرد. مردم «و» حافظ منافع مردم باشند.» همانطور که قول داده بودیم تصمیمات دولت را به اطلاع مردم خواهیم رساند و به همکاران در دولت گفته ام که تصمیمات دولت را به اطلاع عموم برسانند و من خودم به زودی این موضوع را به مردم اعلام خواهم کرد. “او گفت. من خواهم کرد.

وی با اشاره به تشکیل جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا، افزود: این جلسه یکی از مظاهر هماهنگی و همفکری برای تصمیم گیری های اقتصادی، اقتصاد کلان کشور است.
رئیس جمهور با اشاره به اینکه طرح «تجمع» یارانه ارزی کالاهای اساسی با توجه به الزامات قانونی بودجه 1401 و شرایط استثنایی جهانی، اقدامی ضروری است، گفت: دولت در کنار مردم است و از مردم حمایت می کند. منافع و معیشت.» قرمز می داند.
آیت الله رئیسی به تلاش شبانه روزی دولت و همچنین برنامه ریزی و هماهنگی گسترده با مجلس و قوه قضائیه برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: پس از هفت ماه کار فشرده و رایزنی با نخبگان، تصمیماتی اتخاذ شد. به نفع اقتصاد ملی ساخته شده است. «به زودی در این مورد با همه صحبت خواهم کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.