لرستان برای رفع مشکل نیازمند کار میدانی بیشتر و تلاش مضاعف مسئولان است

[ad_1]

ایسنا/ لرستان استاندار لرستان گفت: این استان نیازمند انجام کارهای میدانی بیشتر و تلاش مضاعف مسئولان برای رفع مشکلات است.

فرهاد زیویار در دیدار با اعضای قرارگاه صاحب الامر(عج) اظهار داشت: سازوکار اداری دستگاه های اجرایی استان باید به گونه ای برنامه ریزی شود که با استفاده از ظرفیت ها و امکانات موجود بیشترین خدمات را به مردم ارائه کند. از این بهره ببرید.

وی افزود: بر این اساس لازم است از توان سازمان های مرتبط با سیستم برای پیشبرد اهداف و برنامه ها استفاده شود تا با ایده پردازی و اجرای آنها به رفع نواقص، نواقص و مشکلات و موضوعات دیگر کمک شود.

استاندار لرستان تصریح کرد: استان نسبت به سایر نقاط کشور شرایط متفاوتی دارد و از نظر تاریخی دارای کاستی های فراوانی است که نیازمند کار میدانی بیشتر و تلاش مضاعف مسئولان برای رفع مشکلات است لذا هماهنگی و همکاری همه امکانات مشهود است.

زیویار افزود: هرگونه تضاد بین دستگاه های استان منجر به از دست رفتن فرصت ها نمی شود و تنها راه حل مشکل و در مسیر توسعه، جهاد با رضایت و هماهنگی و همدلی است.

وی بیان کرد: نیروهای جهادی نباید در زمان و مکان مناسب متوقف شوند، بسیار مهم است که حرکت رو به جلو به صورت برنامه ای ترسیم شود و اهداف و پویایی و عملیات آنها ترسیم شود و روز به روز باید شاهد رشد آن باشیم. به عنوان همه چیز بدون محدودیت برگزاری جلسات و پیگیری میدانی.

استاندار لرستان ادامه داد: سازوکار خدمت رسانی باید به گونه ای تعریف شود که باورهای دینی تشویق و ترغیب شود که مانند جنگ های تحمیلی، با روحیه و ابتکار بسیجی، امور را به صورت جهادی انجام داده و فقط رضای خدا را در نظر بگیرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.