لاگر 1400; بخشنده مطلق! – ایسنا

[ad_1]

در سال 1400 باشگاه گل گهر با اشتباهات و اظهارات خارج از زمین فوتبال نتوانست به موفقیت مورد نظر دست یابد تا بتواند به هیچ وجه به حریفان کمک کند.

به گزارش ایسنا، با آمدن امیر قلعه نویی به گل گهر سیرجان، این باشگاه راهی لیگ برتر شده و می تواند خود را به عنوان یکی از قوی ترین تیم های لیگ برتر معرفی کند. با این حال، مرزهای اطراف گل گهر، که بسیاری از آنها را به تنهایی ایجاد کرد، آنها را پشت سر گذاشت.

در اینجا مهمترین اتفاقات و نقاط عطف باشگاه گل گهر در سال 1400 را مرور می کنیم:

جنجال قلعه نویی پس از دیدار با استقلال در جام حذفی

گل گهر 22 مرداد در دور برگشت نیمه نهایی جام حذفی میهمان استقلال بود که در این دیدار با دو پنالتی مقابل وریا غفوری با نتیجه 2 بر یک شکست خورد. پس از این دیدار امیر قلعه نویی دیوانه شد و اظهارات جنجالی کرد.

سرمربی گل گهر بعد از بازی با استقلال گفت: این چهارمین بازی است که با کمک داور ما را می برند، لطفا یک مرجع بگویید تا به بازی پناه ببریم، این ظلم را انجام می دهم و دعا می کنم. آقای کاظمی (داور) بس است، به خدا بس است. «ما در فوتبال می بینیم. ما هم اسپرم داریم و هم اسپرم سالم و افراد زیادی این ساندویچ ها را نخورده اند. عدالت و اعتماد گریزان است و شما می توانید هر کاری که بخواهید انجام دهید.”

با این حال طولی نکشید که قلعه نویی در رادیو و شبکه های اجتماعی اعلام کرد که زود است. اما پشیمانی قلعه نویی تاثیری در رای سنگین کمیته انضباطی نداشت چرا که این کمیته امیر قلعه نویی را به دلیل مطرح کردن یکی از شدیدترین تصمیمات کمیته انضباطی به مدت 3 ماه محروم و 300 میلیون تومان جریمه کرد.

اشتباه با هزینه از دست دادن قهرمانی!

گل گهر بیست و یکمین دوره حضور خود در لیگ برتر را خیلی خوب آغاز کرده بود و تا زمانی که اریک بیناما بوکوم به این باشگاه پیوست، ثابت کرد که یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است. بلافاصله پس از اعلام قرارداد با این بازیکن، اا وی در گزارشی نوشت که جذب این بازیکن بر اساس آیین نامه جذب بازیکن و مربی خارجی غیرقانونی است اما باشگاه گل گهر تلاش کرد تا سوابق این بازیکن گابنی را به گونه ای ارائه کند که با انتشار چند خبر استخدامش مشروعیت پیدا کرد. نامه ها.

اگرچه لیگ فوتبال در ابتدا کارت بازیکنان صادر نمی کرد، اما کارت های اریک بوکام پس از چند مسابقه و مکاتبات بین فدراسیون بین المللی فوتبال و لیگ گابن صادر شد. اریک بوکوم در نهایت به مصاف پیکان، استقلال و سپاهان رفت تا اتفاقی که نباید می افتاد و گل گهر با کسر 7 امتیاز از دور قهرمانی حذف شد.

شکایت باشگاه‌های پیکان، استقلال و سپاهان نشان می‌دهد که هم نامه اول باشگاه گل گهر در پاسخ به گزارش ایسنا جعلی بوده و هم اداره بین‌الملل فدراسیون فوتبال آن را بررسی نکرده است. آدرس ایمیل مطابق با واقعی است. پست الکترونیکی آدرس ایمیل فدراسیون گابن در نتیجه نامه را در جای اشتباهی فرستاد.

گل گهر در ادامه تلاش کرد تا ثابت کند که از سوابق اریک بوکام بی اطلاع هستند اما شواهد واضحی وجود دارد که مسابقات تیم ملی این بازیکن غیرعملی بوده و در برنامه او غایب بوده است.تیم ملی گابن. مصاحبه با پوکوپیراهن تیم ملی گابن و از همه مهمتر خود بازیکن گابنی باور اینکه گل گهر از سابقه اریک بوکام بی خبر است را سخت می کند.

البته در این مورد دپارتمان بین الملل فدراسیون فوتبال علیرغم اشتباهات عجیبی که در ساده ترین نامه نگاری ممکن انجام داد، ناکام ماند و هیچکس به اشتباهات فدراسیون فوتبال رسیدگی نکرد.این قسمت.

در حال حاضر گل گهر با 33 امتیاز در رده پنجم قرار دارد و اگر این 7 امتیاز توسط شاگردان قلعه نویی کسر نمی شد، سپاهان حداقل با یک مکان در رده سوم قرار می گرفت.

در ابتدا هیات انضباطی باشگاه گل گهر را ۷۰۰ میلیون تومان و بازیکن گابنی را ۲۰۰ میلیون تومان جریمه کرد اما هیات تجدیدنظر گل گهر را ۶۵۰ میلیون تومان و جریمه باشگاه را به ۵۰ میلیون تومان کاهش داد.

ذهنیت توطئه به جای ذهنیت برنده

در هفته های پایانی منتهی به سال 1401، باشگاه گل گهر در بیشتر مسابقات از این واژه برای جبران امتیازات از دست رفته تیم خود استفاده کرد. تاکتیکی که می‌توان گفت داوران را با دقت بیشتری در بازی‌های گل گهر سوت می‌زند، اما این داستان پایان متفاوتی دارد. اینکه ذهنیت توطئه جایگزین ذهنیت برنده شدن در بازیکنان و اعضای تیم گل گهر می شود و آنها به این فکر می کنند که هیچ اقدامی نمی کنند وارد میدان شوند. اتفاقاً به نفع رقبا است.

به هر حال گل گهر در سال 1400 سخاوتمندانه عمل کرد و اشتباهاتش در خارج از زمین حداقل هفت امتیاز برای حریفش تمام کرد و اگر کمیته استیناف نبود، فدراسیون فوتبال را یک میلیارد تومان جریمه می کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.