قهرمانان جام حذفی نباید تیم دوازدهم مسابقات باشند/ مازندرانی ها یک شبه غم خود را فراموش می کنند.

[ad_1]

ژنرال قدیمی روستای نساجی گفت با قهرمانی این تیم در جام حذفی مازندرانی ها یک شبه غم خود را فراموش کردند.

فریدون فضلی، پیشکسوت فوتبال قائمشهری در گفت وگو با ایسنا، درباره قهرمانی نساجی در جام حذفی 1400-1401 اظهار کرد: متأسفانه شب گذشته نتوانستم بازی کنم. نساجی در فینال حذفی دو بازی متفاوت داشت. در نیمه اول آلومینیوم مسلط بود و موقعیت های خوشمزه ای را از دست داد اما در نیمه دوم نساجی بازی را تغییر داد و به گل رسید. او سپس کنترل بازی را در دست گرفت و توانست شبی خاطره انگیز را برای مازندرانی ها و قائمشهری ها رقم بزند.

وی با بیان اینکه همه در تلاش برای کسب عنوان قهرمانی نساجی در جام حذفی بودند، گفت: فینال جام را احساس کردم. یادم هست مقابل صبا به فینال حذفی رسیدیم و باید در مشهد با ابومسلم بازی می کردیم. می توانستیم جام را ببریم اما به دلیل استرس آن را از دست دادیم. در جام حذفی چون تنها 4 یا 5 بازی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا لازم است، همه تلاش می کنند. همه برای قهرمانی نساجی زحمت می کشند. از تدارکات گرفته تا پیشکسوتان صنعت نساجی که در تمام این مدت حامی نساجی بوده اند و دیروز با اتوبوس راهی ورزشگاه آزادی شدند تا تیم خود را تشویق کنند.

آقای گل بازیکن سابق لیگ برتر درباره عملکرد الهامی در نساجی بیشتر توضیح داد: الهامی سکوت کرده و نتایج خوبی در لیگ کسب نکرده است. البته این ثروت منسوجات است. با توجه به اینکه منسوجات به صورت خصوصی اداره می شوند، نباید انتظار زیادی داشت. با این حال باید گفت نساجی در مسابقات قهرمانی کشور سابقه بدی دارد. از طرفی جام حذفی برای شگفتی سازی است و تیم شهرستانی می تواند قهرمان شود. در نهایت، از آنجایی که جام حذفی تنها یک مسابقه است، شانس نیز در موفقیت تیم ها تأثیر زیادی دارد. سخت الهامی شاید ناراحت باشد اما نباید به این معنا باشد که در لیگ نتیجه مطلوبی کسب نکرده و در جام حذفی شگفتی ساز شود.

فضلی معتقد است ساکت الهامی بدون نوسان برای صنعت نساجی به نتیجه می رسد، گفت: نساجی نباید بیش از حد نوسان داشته باشد. از تیم اطلاعی ندارم چون بازیکن قدیمی نساجی در تیم حضور ندارد. این تیم در قائمشهر تمرین و بازی نمی کند، بنابراین اطلاعاتی از درون تیم نداریم و نمی توانیم به طور کامل درباره الهامی اظهار نظر کنیم. اما سوال اینجاست که تیم قهرمان جام حذفی باید دوازدهم جدول باشد یا چهارم و پنجم؟

وی ادامه داد: از طرفی تیم بدون زمین قهرمان جام حذفی شد و به همین دلیل سطح فوتبال ما پایین آمد. تا همین چند سال پیش که تیم های شهرستانی مقابل استقلال و پرسپولیس قرار می گرفتند تنش داشتند اما الان نه. بنابراین سطح فوتبال ما پایین آمده و تیم های شهرستانی نیز می توانند با مبلغی ناچیز به تیم های بزرگ گل بزنند.

پیشکسوت باشگاه نساجی در نهایت اعلام کرد: تیم نساجی واقعا شب خاطره انگیزی را برای مازندران رقم زد. شبی را فراهم کردند تا مردم غم خود را فراموش کنند. نساجی یک تیم خصوصی است و آقای حدادیان هزینه آن را می دهد و اسپانسر می آورد. این افراد باید در فوتبال حفظ شوند. امیدوارم بیمارستان به زودی آماده شود و ورزشگاه ملی نیز آماده شود. تیم نساجی یک مجموعه ریشه دار است و باید به جایگاه بالایی که زمانی داشت بازگردد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.