قدردانی نماینده ولی فقیه خراسان جنوبی از کاهش تعداد اجساد توسط کادر پزشکی

[ad_1]

ایسنا/ خراسان جنوبی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: پس از مفقود شدن روزانه 700 نفر بر اثر تاج گذاری، با تلاش تیمی از کارشناسان پزشکی، جدیت مدیریتی و اصرار برخی از مسئولان. عدد به صفر نزدیک می شود.”

حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی امروز پنجشنبه 21 اردیبهشت در دیدار با رئیس نهمین شورای عمومی آموزش و پرورش و سلامت کشور گفت: مردم موجودی بدون بیماری هستند. ویروس منفرد

به گزارش ایسنا، وی گفت: در برخی رسانه‌ها گزارش می‌شود که در ایران روزانه به طور متوسط ​​هزار مورد سقط جنین به دلیل بیماری‌های سیاسی و اقتصادی رخ می‌دهد که بسیاری از آنها علل و عوامل دیگری دارند و بر و تضعیف آن تأثیر می‌گذارند. بدن انسان.» نیروی دفاعی خود را از دست می دهد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ادامه داد: امروز بیش از هر چیز مفاسد اخلاقی جامعه بشری را تهدید می کند و راهش این است که مردم از هر جهت باید پاسخگو باشند، آن را به خوبی و در محدوده انجام دهند. ما می توانیم کارآمد باشیم، می توانیم کار خود را انجام دهیم.

وی گفت: یکی از مشکلاتی که در گذشته داشته ایم و رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها فرموده اند ماحصل خون مردم قانون اساسی باید اجرا شود و تاکنون دولت ها هنوز اجرا نکرده اند. قانون اساسی را اجرا کردند و بیشتر به فکر منافع حزبی و نظام هستند.

عبادی ابراز امیدواری کرد که آزمون و خطا ما را به این نتیجه برساند که از قانون پیروی کرده و مسائل جناحی و ترجیحی را کنار بگذاریم.

امام جمعه بیرجند گفت: رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بارها تاکید کرده اند که طوری طراحی کنید که درد مریض فقط بیماری باشد اما در بسیاری از مواقع درد مشکلات اقتصادی بر مشکل بیماری فرد غلبه می کند. . . ارثی اما خوب کار می کند و مشکلات دست به دست هم می دهند.

محمدعلی کیانی رئیس مجمع عمومی منطقه 9 کشور نیز گفت: جامعه روحانیت در دوران شیوع کرونا کمک شایانی در پیشگیری از شیوع این ویروس کرده است.

وی خاطرنشان کرد: در ابتدای دولت سیزدهم تنها پنج درصد از جمعیت کشور در برابر کرونا واکسینه می شدند و اکنون با گذشت هشت ماه از روی کار آمدن دولت، بسیاری از استان ها تا 95 درصد از اولین دوز واکسن را دریافت کرده اند. . آنها در این زمینه برای توسعه واکسیناسیون و کاهش چشمگیر مرگ و میر و بیماری عروق کرونر قلب در کشور کار بزرگی انجام داده اند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.