قدردانی سردار کارگر از حضور مردم و نهادهای لشکری و کشوری در تشییع شهدای گمنام


قدردانی سردار کارگر از حضور مردم و نهادهای لشکری و کشوری در تشییع شهدای گمنام

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در پیامی از حضور مردن و نهادهای مختلف در تشییع شهدای گمنام قدردانی کرد.

به گزارش ایسنا در این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
خدای عزوجل را شاکریم که امروز با پیام الهی و معنوی ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی) و همزمان با سالروز شهادت صدیقه کبری حضرت فاطمه(سلام الله علیها) و نیز سالروز تشییع پیکر پاک سیدالشهدای مقاومت، سپهبد شهید قاسم سلیمانی، شاهد حضور بی مانند و وصف ناپذیر ملت عزیزمان به ویژه مردم انقلابی و شهیدپرور تهران در مراسم استقبال و تشییع پیکرهای پاک 250شهید والامقام گمنام هشت سال دفاع مقدس  بودیم. آنانی که در میان خاکیان گمنام، ولی در عرصه ی افلاکیان معروف و خوشنام اند. 
امروز به چشمان خود دیدیم که شهدا زنده اند، در قهقهه مستانه شان عند ربهم یرزقونند و نام و یاد آنها در دل ها جاودانه است و پس از گذشت سالیان دراز از لحظه ی شهادتشان، عطر معنویت و جهاد را در جامعه می فشانند و گرد و غبار دنیازدگی را از دلها و جان ها می زدایند. به حق که آنان فرزندان صدیقۀ طاهره حضرت زهرا(سلام الله علیها)، مادر پهلوشکسته ای هستند که در سالروز شهادتش، بیرق ایستادگی، غیرت و ولایت را برافراشته نگه داشته و ندای «هل من ناصر ینصرنی» فرزندش را با جانفشانی، لبیک گفتند.
و مرحبا به مردم ایران اسلامی، که به حق از لاله های فاطمی قدرشناسی کردند و با حضور پرشکوه خود، خالق عظمتی سترگ در صفحات تاریخ این مرز و بوم شدند.
بنیادحفظ آثار ونشرارزش های دفاع مقدس از تمامی سازمان ها، نهادها و دستگاه های لشکری و کشوری نیز که خدمتگزار ملت شریف ایران، در خلق این حماسه بزرگ بودند کمال تشکر و قدردانی را داشته و امیدواریم همواره در صراط مستقیم امام خمینی(ره) و مسیر شهدا ثابت قدم و پایداربمانیم.
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس
و رئیس ستاد بزرگداشت مراسم تشییع شهدای گمنام کشور
سرتیپ بسیجی دکتر بهمن کارگر.خبرهای مهم

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *