قاچاق کالا و ارز در صدر پرونده های قضایی دولت قزوین قرار دارد

[ad_1]

ایسنا/ قزوین مدیر کل دستگاه های دولتی استان قزوین از رسیدگی به 24 پرونده و صدور حکم برای 20 میلیارد پرونده تخلفات لوازم خانگی خبر داد و گفت: بیشترین فراوانی این پرونده ها مربوط به قاچاق کالا و ارز، گرانی و کلاهبرداری است. فروشگاه های لوازم خانگی به طور مداوم توسط سازمان های دولتی نظارت می شوند.

هوشنگ محمدی گفت: در نیمه دوم امسال 24 فقره تخلفات لوازم خانگی در شعب دولتی در استان رسیدگی و برای متخلفان 20 میلیارد ریال جریمه نقدی تعیین شد.

وی برگزاری جلسات متعدد با دستگاه های ذیربط و همچنین هماهنگی با واحدهای صنفی با همراهی مناسب و هماهنگی تولیدکنندگان و واردکنندگان با سیاست های دولت برای جلوگیری از استرس قیمت در بازار را از جمله اقداماتی برای جلوگیری از نوسانات قیمت عنوان کرد.

مدیرکل دستگاه های دولتی استان قزوین ادامه داد: بیشترین فراوانی پرونده های مربوط به قاچاق کالا و ارز، گران فروشی و کلاهبرداری، خط قرمزها برای موسسات است که در این راستا فروشگاه های لوازم خانگی به صورت مستمر توسط شرکت های تابعه دولتی رصد می شوند. “

به گزارش روابط عمومی اداره کل دستگاه های دولتی استان قزوین، محمدی تاکید کرد: مردم به عنوان دست موثر در حوزه اجتماعی می توانند در نظارت بر بازار مشارکت داشته باشند، ضمن دریافت پس از دریافت فاکتور معتبر از فروشنده لوازم خانگی، گزارشات و گزارشات خود را دریافت کنند. شکایات مربوط به کلیه کالاها و خدمات از طریق 135 در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.