علیرضا دبیر از چه تصمیمی پشیمان است؟

[ad_1]

رئیس فدراسیون کشتی، سرپرستان تیم های ناکارآمد و مربیان ناآگاه را دو مشکل کنونی کشتی ایران دانست و گفت: از انتخاب مجدد یکی از کاپیتان ها و همچنین پایان دیرهنگام همکاری با سرمربی تیم ملی متاسفم. ”

به گزارش ایسنا، علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی روز گذشته (شنبه) در دیدار با مدیران تیم های کشتی سراسر کشور با انتقاد از فرصت نکردن برخی از سرپرستان تیم ها در کشتی و کسب دستاوردها، بی کفایتی آنها را مورد انتقاد قرار داد. بدون تغییر رویکرد خود، به ناچار کنار خواهند رفت.

وزیر امور خارجه در این دیدار از تعدادی از روسای هیئت های استانی که درآمد کم، قطار زیاد دارند به شدت انتقاد کرد و هشدار داد که در صورت ادامه، این افراد اخراج خواهند شد زیرا او فردی است که در قطار است. او از کسی تعریف نمی کند.

رئیس فدراسیون کشتی همچنین مربیان ناآگاه و تیم های رده پایین را دو مشکل اصلی کشتی ایران برشمرد و خواستار جدیت برخی مربیان کشتی در فراگیری فنون کشتی و آموزش اصول آن به کشتی گیران شد.

وی گفت: بسیاری از مربیان کشتی فقط منتظر هستند تا موسسه کشتی یاد بگیرند. رؤسای هیئت مدیره باید وقت بگذارند و از مربیان خود در مورد شغل سوال کنند. یک مربی کشتی باید دلسوز باشد و دائماً به دنبال اطلاعات، فنون روز و حضور فعال در این رشته باشد. برخی از مربیان امروزی دیگر مانند مربیان گذشته نیستند و شناخت کمی از کشتی دارند.

دبیر همچنین اعلام کرد: آمادگی داریم با حضور 10 مربی آینده دار و پویا کشتی کودکان و نوجوانان در هر استان با هزینه فدراسیون به مدت 5 روز در لیگ دوره های آموزشی برگزار کنیم.
رئیس فدراسیون کشتی گفت: من به عنوان فردی که 35 سال در کشتی بوده ام به طور قطع می توانم بگویم مشکل اصلی کشتی ایران در حال حاضر این است که سران تیم وقت برای کشتی ندارند و ممکن است. نه به وظایف خود عمل می کنند و نه مربی می تواند به روز باشد و نمی تواند فن کشتی خوب را به کشتی گیران منتقل کند. مربی که نتواند یک تکنیک را به خوبی اجرا کند قطعا نمی تواند آن را به درستی آموزش دهد.

دبیر نیز در این جلسه گفت: از همه کارها و تصمیماتم دفاع می کنم اما از انتخاب مجدد یکی از سرپرستان هیئت استان و همچنین ادامه همکاری با یکی از مربیان کاپیتان تیم ملی به خاطر من متاسفم. تا حد ممکن. کار با او را متوقف کنید، این بیشتر به خاطر تیم ملی است.

به گزارش ایسنا، پیش از انتقاد بسیاری از کارشناسان از عملکرد برخی کشتی گیران، باید منتظر ماند و دید رئیس فدراسیون کشتی با این افراد چگونه برخورد خواهد کرد؟

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.