صنعت برودت و تهویه مطبوع مانی برودت (4)

صنعت برودت و تهویه مطبوع – مانی برودت
ترموستات سه رله کرل, ترموستات سه رله, ترموستات سه رله کرل PJEZS0000L

همین نوع ها با داشتن سه رله به جهت در دست گرفتن تام کمپرسور، حرفه و دیفراست بکار می روند. به تیتر نمونه در ادامه همین کد پس از بالا رفتن دما و وصال به حد دمای بالا، رله به تیتر خروجی فعال میگردد.

در ادامه همین تدریس از موفقیت آردوینو مگا Arduino Mega2560 به جهت رابطه با شیلد ال سی دی به کارگیری شده است. در ادامه ستون وسط حروف به اکران درآمده و در ادامه ستون راست نشانه متعلق به هر تیم از پارامترها معین گردیده است.

پیوند دانلود کتابخانه LiquidCrystal در ادامه برگه متاع ال سی دی کاراکتری در ادامه مغازه دانشجوکیت قرار دیتا شده است. کتابخانه LiquidCrystal به جهت خط مش اندازی ال سی دی کاراکتری فراخوانی میشود. ᠎This was c​reated by G​SA C​ontent Gen᠎er at᠎or ​DEMO​.

کتابخانه onewire به جهت خط مش اندازی سنسور دما DS18B20 فراخوانی میشود. سیم مشکی رنگ سنسور دما DS18B20 را به شالوده GND آردوینو Arduino Mega2560 اتصال دهید.

برای افرادی که هر نوع نگرانی در ادامه گزینه دقیقا چه جایی و همینطور هدایت در ادامه گزینه چگونگی به کارگیری از ترموستات سه رله کرل PJEZS0000L ، شما ممکن است می توانید با ما‌درها در ادامه برگه وب تماس بگیرید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.