صلاحیت قوی در زمینه دانش بنیان در بخش کشاورزی و دامپروری نهاوند

[ad_1]

ایسنا/ همدان رئیس دولت نهاوند گفت: این شهرستان در حوزه دانش بنیان در کشاورزی، دامپروری، صنعت و گردشگری ظرفیت بسیار خوبی دارد و باید زیرساخت های علمی و فناوری را در این زمینه تا حد امکان فراهم کنیم. ”

به گزارش ایسنا، جعفر سلگی روز شنبه 20 فروردین ماه در شورای اداری شهرستان اظهار کرد: برای اجرای شعار سال باید از تمام ظرفیت شهر نهاوند و همه خانه های آن استفاده کنیم، مدیریت شهری باید تلاش جهادی داشته باشد.

مدیر دستگاه های اجرایی شهرستان باید مدیریت خود را برای اجرای شعار سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به نام «تولید بر اساس دانش» نامگذاری شده است، نشان دهد.آگاهی و اشتغالزایی. وارد میدان های نبرد انقلاب و جهاد شد.

سلگی افزود: باید شرکت های دانش بنیان را در شهرستان تقویت کنیم و در جهت تاسیس این شرکت ها گام برداریم و توجه ویژه به تولیدات شرکت های دانش بنیان داشته باشیم.

رئیس اداره نهاوند ادامه داد: در حال حاضر مرکز علم و فناوری در محل دانشکده فنی حاج حشمت شهبازی نهاوند در حال فعالیت است و این مرکز باید در تمامی مدارس دانشگاه شهرستان ایجاد شود و سپس برای ایجاد آن تلاش کنیم. توسعه مرکزی و پارک علم و فناوری شهر.

وی خاطرنشان کرد: برای جبران عقب ماندگی شهر، همه مدیران باید تلاش کنند امسال با جذب اعتبارات استانی و ملی از محلات مختلف گام بردارند.

سلگی یادآور می شود: با سیاست ها و راهبردهای خوب دولت مردمی و یک سری اقدامات می توان وضعیت خوب کشور و پیروان آن را در شهرستان پیش بینی کرد و مدیران باید تلاش کنند تا سهم شهر را در طرح ها، اعتبارات و سایر حوزه ها به دست آورند. ، ما نیز از آنها حمایت می کنیم.

وی با تشکر از مجریان خدمات گردشگری، ستاد تنظیم بازار و سایر سازمان ها و ارگان های شهرستانی گفت: نوروز امسال را با همت فراوان، نیروی انجام شده و کمترین زحمت به پایان رساندیم.

سرپرست فرمانداری نهاوند در پایان بر ملاقات حضوری با مردم برای رفع مشکل تاکید کرد و افزود: دستگاه های اجرایی موظفند اقدامات و خدمات دستگاه ها را به اطلاع شهروندان برسانند و با خبرنگاران و اصحاب رسانه و اصحاب رسانه ارتباط و تعامل داشته باشند. از آنها کمک بگیرید

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.