صعود دلخانی به فینال مسابقات بلغارستان/ حذف ۳ کشتی گیر ایرانی

[ad_1]

میثم دلخانی به فینال روز نخست رقابت های بین المللی کشتی جام نیکولای پتروف بلغارستان راه یافت.

به گزارش ایسنا، رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جام دانکلوف و نیکولای پتروف از 29 بهمن تا 1 اسفندماه در بلغارستان برگزار می شود.

نتایج کشتی گیران ایران در پایان روزهای نخست رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

در وزن 61 کیلوگرم داریوش حضرت قلی زاده در دور نخست مقابل کولسنیک از مولداوی با نتیجه 12 بر 10 شکست خورد و با توجه به شکست این حریف مقابل راویندر از هند در مرحله یک چهارم نهایی، نماینده کشورمان از دور مسابقات کنار رفت.

در وزن 70 کیلوگرم یوسف کامرانی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 7 بر یک از سد ویسیلی مقدونیه گذشت و در دور بعد در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 11 بر یک مغلوب رمضان رمضان شد. و قبل از حضور حریف خود در دیدار فینال وارد گروه بازنده شد.

در وزن 79 کیلوگرم مرتضی قیاسی در دور اول با نتیجه 11 بر صفر حسن از بلغارستان را شکست داد و در دور بعد میرزاگلیف از قزاقستان را با نتیجه 11 بر صفر شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. انگلیس در این مرحله مقابل اشتاینوف در حالی که با سه اخطار حریف روسی 7 بر 1 پیش بود به نیمه نهایی صعود کرد. وی در این مرحله مقابل علی شعبانوف دارنده مدال برنز جهان از بلاروس با نتیجه 3 بر 2 شکست خورد و راهی دیدار رفت.

در وزن 92 کیلوگرم مهدی حاجیلویان پس از استراحت نیمه اول در دور دوم با نتیجه 9 بر 2 مغلوب عثمان نورماگمدوف دارنده مدال برنز جهان از آذربایجان شد و رفت.

کشتی فرنگی:

در وزن 55 کیلوگرم سید آرش نگهداری پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 11 بر صفر مغلوب الجزایر شد و با توجه به شکست این کشتی گیر الجزایری در نیمه نهایی، نگهداری از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 63 کیلوگرم میثم دلخانی در دور اول 8 بر صفر دیمیتریویچ از صربستان را شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. وی در این مرحله اریک توربا دارنده مدال نقره بازی های اروپایی را با نتیجه 7 بر 6 شکست داد و به دیدار فینال راه یافت.

در وزن 72 کیلوگرم علیرضا عبدلی در دور اول با نتیجه 8 بر 1 پورتمن از سوئیس را شکست داد و در دور بعد علی ارسلان کشتی گیر کشورمان از صربستان را با نتیجه 8 بر 0 شکست داد. به گروه بازنده ها می رود.

در وزن 82 کیلوگرم علیرضا مهدی پس از استراحت در دور اول در دور دوم کیسمونی از مجارستان را با نتیجه 8 بر یک شکست داد و در دور سوم با نتیجه 8 بر یک از سد آسیکیف قرقیزستان گذشت و راهی نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل گلا بولکوادزه قهرمان زیر 23 سال گرجستان جهان با نتیجه 2 بر یک شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد.

رضا مومنی در وزن 57 کیلوگرم آزاد فردا در دیدارهای رده بندی روز دوم این رقابت ها در اولین دیدار به مصاف حریفی از الجزایر می رود.

سایر کشتی گیران ایران در روز سوم رقابت ها در مرحله مقدماتی به مصاف حریفان خواهند رفت.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.