صباغیان: علت اصلی تورم نبود نظارت است

[ad_1]

یکی از اعضای کمیته و شوراهای امور داخلی کشور گفت: ریشه اصلی تورم، عدم نظارت و تشکیل باندهای مافیایی است که فقط به دنبال سود خود هستند.

محمدرضا صباغیان در گفت وگو با ایسنا، درباره راه های کنترل تورم در کشور گفت: به نظر من تنها راه کنترل تورم نظارت و برخورد جدی با باندها و مافیای کشورها، واردکنندگان و تولیدکنندگان است. متاسفانه عده ای در کشور حیاط خلوت خود را ساخته اند و با نفوذ در دستگاه ها و افراد مسئول هر محصولی را به هر قیمتی که بخواهند می فروشند.

نماینده مردم مهریز و بافق در شورای شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه دولت باید ابزارهای نظارتی خود را از ابتدا تقویت کند، اظهار داشت: ابتدا دولت باید عملکرد عملیات خود را توسط مراجع نظارتی ارزیابی کند و سپس عملکرد خود را ارزیابی کند. بهبود فرآیند نظارت با نگاه کارشناسی.، پس از تقویت جنبه نظارتی، می توانیم نسبت به تغییر قیمت و یا خلاص شدن از شر واحد اقدام کنیم. ارز ترجیحی.

صباغیان گفت: به نظر من علت اصلی تورم عدم نظارت و تشکیل باندهای مافیایی است که فقط به فکر سود خود هستند. تصمیم گیری و تصویب بدون نظارت تنها منجر به افزایش قیمت ها و تضییع حقوق مردم می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.