صالحی: سه قوه باید برای مبارزه با فساد متحد شوند

[ad_1]

نماینده مبارکه در کنگره مجمع مسلمانان گفت: امروز دیگر بهانه وجود پادشاهان مختلف برای هیچکس به ویژه مردم قابل قبول نیست و باید یک بار برای همیشه شاهد اتحاد نیروهای مختلف برای مقابله با فساد باشیم.

به گزارش ایسنا، پروین صالحی در نشست علنی امروز (یکشنبه) در ارزیابی وضعیت افزایش قیمت اخیر گفت: بزرگترین سازمان یافته جمهوری اسلامی نیروهای مسلح در غرب آسیا در کنار نیروی انتظامی، دولت، مجلس، احتکار. ، دلالی و قاچاق چرا به بهانه مبارزه با قاچاق کالاهای مختلف مدام گران می شود؟

وی افزود: سال‌هاست که این نسخه از اقتصاد در دولت‌های مختلف پیچیده و تکرار می‌شود، اما به دور از یکنواختی است. امروزه دیگر بهانه های پادشاهان مختلف برای هیچ کس به ویژه مردم قابل قبول نیست و باید یک بار برای همیشه شاهد اتحاد نیروهای مختلف برای مقابله با آنها باشیم.با مفسدان مقابله کنید. مجلس شورای ملی باید قوانین لازم را تصویب کند و دولت انقلابی باید تمام تلاش خود را برای مبارزه با قاچاق و فساد به کار گیرد و در کنار قوه قضائیه در حد توان خود تلاش کند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: دولت قبل از تصمیم گیری برای افزایش قیمت ها باید با مردم صحبت می کرد که اگر دولت مصمم به مبارزه با فساد باشد می تواند در این مسیر موفق باشد. دولت جهادی باید با اژدهای فاسد هفت سر مقابله کند و به تقویت و تامین معیشت مردم توجه کند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.