شکوه حمایت از مظلوم و بی گناهی ظالم در طالع سلیمانی / قیام مردم سرزمین فاتحین اروندایسنا/ کرمان با حضور یادبود مردم خداجوی رفسنجان حماسه دیگری رقم خورد و طنین حمایت از مظلومان جهان از رفسنجان تا غزه طنین انداز شد.

به گزارش ایسنا، ابتکار بزرگ امام راحل به قدری در دل و جان جهانیان جا افتاده است که همه مسلمانان جهان در آخرین جمعه ماه از سراسر جهان به خیابان ها می ریزند، رمضان و فریاد می زنند که عذاب می کشند. توسط ظلم غاصبان و صهیونیست ها. و از مردم مظلوم جهان حمایت می کنند.

روز جهانی قدس، فرصتی برای آزادی خواهان جهان است که تاریخ غنی آن در مبارزات ملت های مسلمان با استکبار جهانی و به اوج سقوط و غصب رژیم صهیونیستی در منطقه ختم شده است.

پس از دو سال محدودیت در برگزاری روز قدس، این بار شور و هیجان تماشایی بود. همه مردم اعم از کودک و جوان، زن و مرد، پیر و جوان از هر گروه و شخصیتی در مراسم روز جهانی قدس شرکت کردند. جلوه زیبا به قلم و متن نمی خورد.

مردم رفسنجان با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس برائت خود را از اسرائیل اعلام کردند و نشان دادند که فلسطین تنها نیست. بخشی از مردم با در دست داشتن تصاویری از بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، مقام معظم رهبری و همچنین پرچم فلسطین و لبنان برای اقامه نماز جمعه به سمت مصلی راهپیمایی کردند.

سربازان حاج قاسم سلیمانی و یارانش بارها و بارها سلطه خود را به نمایش گذاشتند و با گوش دادن به فرمان استاندار نشان دادند که در میدان حضور دارند.

راهپیمایان با سردادن شعارهایی با مشت های گره کرده نفرت و انزجار عمیق خود را از رژیم جعلی، غاصب، غیرقانونی و کودک کش صهیونیستی و جنایات آن و بربریت و غیرانسانی بودن آن نسبت به مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند.

بمیر برای آمریکا، بمیر برای اسرائیل، بمیر برای استکبار، بمیر برای صهیونیسم، بمیر برای تروریسم و ​​بمیر برای آل سعود خیانتکار از جمله شعارهایی بود که شرکت کنندگان سر دادند.

این راهپیمایی از میدان بسیج به سمت میدان صیاد شیرازی و از آنجا به سمت مسجد امام خامنه ای رفسنجان انجام شد.

یکی از راهپیمایان به ایسنا گفت: شرکت در راهپیمایی روز قدس از آموزه های دینی ماست. قرآن می فرماید: ظلم مكن و به خودت ظلم مكن.

علی رمضانی ادامه داد: به دستور حضرت علی (ع) باید دشمن ظالم و حامی مظلوم باشد و کی فکر می کرد که کشور فلسطین در آن زمان مظلوم بود این.

وی شرکت در این راهپیمایی را یک وظیفه شرعی می داند و می گوید: رسالت ما پیوستن به این راهپیمایی است که زمینه ساز یک پیروزی مقدس برای ریشه کنی ظلم و فساد در جهان.جهان و نابودی غده سرطانی اسرائیل است.

یکی دیگر از شهروندانی که به همراه خانواده خود به این راهپیمایی پیوسته است، به ایسنا گفت: می بینید که مردم در صحنه رفسنجان همیشه سرافرازتر از سال های گذشته به لحاظ تکالیف دینی، دینی و انسانی هستند. وظیفه خود را به درستی انجام دادند.

محمدعلی صفاری اظهار داشت: همه با حضور آگاهانه و خصمانه دفاع از فلسطین مظلوم و بی دفاع و نابودی رژیم غاصب صهیونیستی را اعلام کردند.

وی گفت: استکبار جهانی به دنبال این است که آرمان فلسطین را به فراموشی بسپارد تا اسرائیل هر کاری که می خواهد با مردم فلسطین انجام دهد، بنابراین نباید اهمیت روز قدس را دست کم گرفت.

سخنران مراسم روز قدس در رفسنجان حجت الاسلام جلالی نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس است.

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.