شهریه های غیرمجاز باید سریع دریافت شود/ استفاده از پساب باید جدی گرفته شودایسنا/ فارس استاندار فارس با اعلام اینکه شهریه غیرمجاز باغ به سرعت اخذ می شود، گفت: استاندار باید مراقب باشد نه تنها شهریه غیرقانونی به این باغ اضافه نشود، بلکه آن را کاهش دهد.

محمدهادی ایمانیه شامگاه شنبه 10 اردیبهشت ماه در شورای اداری استان فارس با اشاره به فعالیت های نوروزی در استان فارس اظهار داشت: با وجود اینکه ترافیک نوروزی 82 درصد افزایش داشته، آمار فوتی ها 13 درصد کاهش داشته است.

وی با بیان اینکه توزیع مواد غذایی در ایام نوروز با دقت انجام شده است، گفت: به زودی 100 خواربارفروشی برای تهیه کالا با قیمت ارزان مجدد فعال می شود.

استاندار فارس با اشاره به اینکه امسال سال شرکت های دانش بنیان، شرکت های دانش بنیان و عملیات دانش بنیان است، افزود.

ایمانیه با بیان اینکه موظفیم سومین معبد اهل بیت را محور کار خود قرار دهیم، گفت: باید از برکات وجود ائمه برای دنیا و بعد از این استفاده کنیم.

استاندار فارس در گفت و گو با استانداران گفت: نظام رتبه بندی استان تغییر کرده و عواملی به عوامل دیگر اضافه شده است که کاهش تصادفات و تلفات جانی، دقت در اجرای برنامه ریزی کاداستر، کاهش متکدیان و معتادان متجاهر است.

وی گفت: انتظار می رود استانداران به گونه ای عمل کنند که انتظار می رود در انتخابات آتی کنگره 20 درصد بیشتر رای دهند، زیرا مهمترین وظیفه ما خوش بین کردن مردم است. این بدترین نوع مدیریت است.

ایمانیه با بیان اینکه انتظار می رود از ظرفیت های خالی استان مانند شهرک های صنعتی برای دستیابی به رشد اقتصادی 8 درصدی استفاده شود، گفت: ارتباط صنعت، معدن و گردشگری با محیط علمی مهم ترین ارزیابی در این زمینه خواهد بود. عملکرد دستگاه ها

وی با بیان اینکه باید بازآموزی در قانون کارگزاری ها انجام شود و از آن حمایت شود، افزود: گلخانه سازی و فعال سازی نواحی صنعتی در شهرها باید به میزان قابل توجهی افزایش یابد و سطح دانش پایه افزایش یابد. در نظر گرفته شده است.

ایمانیه افزود: قرارگاه حفاظت از جمعیت در استان و کمپ اتباع غیرایرانی نیز فعال شده است.

استاندار فارس با بیان اینکه استانداران باید برای احداث سیستم های زهکشی و استفاده از فاضلاب اهمیت قائل شوند، گفت: تقویت آبخیزداری، اصلاح الگوی کشاورزی و… استاندار بررسی و با این نهاد تماس بگیرند.

ایمانیه می گوید اگر مدیر کل در حوزه کاری خود اشتغال و تولید بیشتری ایجاد کند موفق تر خواهد بود.
اما من با حذف اتوبوس موافق نیستم و دولت هم موافق نیست، اما اگر به دلیل تغییر است، سریعتر عمل کنید و قاطع باشید و بدون توجه به فشار، کار خود را انجام دهید.

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.