شهرستان گرگان قهرمان بسکتبال شد / با مهران دوم از عنوان قهرمانی دفاع کرد

[ad_1]

تیم بسکتبال شهرداری گرگان با شکست ذوب آهن برای دومین دوره متوالی قهرمان لیگ برتر مردان شد.

به گزارش ایسنا، چهارمین بازی پایانی لیگ برتر بسکتبال مردان ایران که امشب (یکشنبه 13 اردیبهشت 1401) برگزار می شود، مردان ایرانی خواهند بود.

در نیمه اول دو تیم محکم شروع کردند و نیمه اول 15 بر 15 به پایان رسید اما در نیمه دوم محمد جمشیدی و “پری پتی” دو ستاره تیم شهرداری گرگان برابر شاگردان مهران حاتمی به پیروزی رسیدند. 28 – 19 در این دور، در مجموع 43-34 در نیمه اول بازی برد.

تیم گرگان سیتی فصل گذشته در فینال مهرام در فینال با مربیگری مهران شاهین (سرمربی سابق تیم ملی) تهران را شکست داد و قهرمان شد.

عارف غلامی مدافع ملی پوش تیم استقلال تهران در اواسط دو دور با تشویق هواداران گرگانی برای تماشای این دیدار وارد زمین بسکتبال آزادی شد.

علیرغم فشار بالای ذوب آهن در کوارتر سوم و چهارم، بازیکنان شهرستانی بازی را کنترل کردند تا در فینال چهارم در اواخر سال 88-95 به پیروزی برسند. دور سوم 19 بر 23 به سود ذوب آهن به پایان رسید و در دور چهارم شهرداری گرگان با نتیجه 33 بر 31 به برتری رسید.

مرحله نهایی لیگ برتر بسکتبال مردان ایران به صورت 3 بازی 5 بازی برگزار می شود و هر تیم با 3 پیروزی مقابل حریف خود قهرمان این فصل شد. بدین ترتیب تیم میزبان شهرداری گرگان با برتری 3 بر یک در آخرین سری دیدارها از عنوان قهرمانی خود دفاع کرد و برای دومین فصل متوالی مقام اول رده بندی را کسب کرد.

در این دیدار “پریا پتی” دروازه بان آمریکایی تیم شهرداری گرگان نمایش فوق العاده ای به نمایش گذاشت و با کسب 41 امتیاز حدود نیمی از امتیازات تیمش را به دست آورد تا اول شود. جمشیدی نیز در این دیدار 31 امتیاز کسب کرد.

نتایج دیدارهای این دو تیم به شرح زیر است:
مسابقه اول) شهرداری گرگان 72-64 ذوب آهن اصفهان
بازی دوم) ذوب آهن اصفهان 89-87 شهرداری گرگان
بازی سوم) شهرداری گرگان 92-59 ذوب آهن اصفهان
مسابقه چهارم) ذوب آهن اصفهان 88-95 شهرداری گرگان

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.