ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر خراسان رضوی آغاز به کار کردایسنا/ خراسان رضوی ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر خراسان رضوی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی آغاز به کار کرد.

مهدی شاد، مسئول بسیج رسانه خراسان رضوی در مراسم افتتاحیه ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر خراسان رضوی که شب گذشته 18 اردیبهشت ماه در سالن هتل امامت برگزار شد، گفت: جشنواره رسانه ای ابوذر بیانگر مشکل گشایی و حل مشکلات است. تفاهم.» حضور اهالی رسانه در این جشنواره گامی رو به جلو و مطالبه گری رسانه ها جشن است. ما نیز خود را خدمتگزار سردبیری می دانیم که این مسیر را طی می کند.

وی افزود: ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر از امشب آغاز می شود و امیدواریم اتفاقات شادی برای مردم، شهرستان و استان رقم بخورد. تمام تلاش جشنواره بر این است که توجهات را به موضوعاتی جلب کند که مشکلات همچنان پابرجاست.

فاطمه سهامی دبیر ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر خراسان رضوی نیز در ادامه این مراسم اظهار داشت: در جشنواره امسال دو هدف را دنبال می کنیم که شاید کمی متفاوت باشد. یکی از اهدافی که سعی می کنیم در محورهای جشنواره قرار دهیم، ارتباط شبکه مسائل استانی با محورهای جشنواره است. دغدغه دوم این است که ابوذر باید ابوذر را پرورش دهد و در طول جشنواره هم باید این اتفاق بیفتد. در همین راستا دو برنامه تدارک دیده ایم که یکی از آن ها برگزاری همایش دوماهانه است که ادامه جشنواره را ادامه می دهد. موضوع بعدی محصولات اینترنتی پیوسته است که در قالب تلویزیون اینترنتی ارائه خواهد شد.

وی افزود: در جشنواره امسال 2 قسمت ویژه شناسایی شده است. یکی از آنها برنامه نویسی سایبری است. یعنی برند خاصی در ارسال فضای مجازی تاثیرگذار است و برند برنامه ارزیابی می شود. موضوع بعدی توجه به موارد خاصی است که در رسانه های مختلف دنبال می شود. این بدان معنی است که روزنامه نگاری که به طور مستمر کار ایجاد می کند، کار او در بخش او بررسی و ارزیابی می شود.

دبیرکل ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر خراسان رضوی تصریح کرد: امسال امکان ارسال آثار به جشنواره در شبکه های اجتماعی و رسانه ها وجود ندارد.

رسانه ها با ظرافت از حذف سکه های فانتزی برای مردم خبر دادند

استاندار مشهد گفت: طرح رهایی از ارز فانتزی موضوع مهمی است که این روزها دولت در حال تصمیم گیری است. در این راستا از رسانه ها انتظار می رود که اطلاعات را با حساسیت و هوشمندی از افراد آگاه دریافت کرده و به خوبی به جامعه هدف منتقل کنند.

محسن داوری می گوید: «اتفاق مهمی در کشور ما رخ داد و معماری انقلاب را شکل داد. پس از آن چند تصمیم مهم گرفته شد که یکی از آنها تشکیل بسیج بود که همچنان از آن بهره می بریم. یکی دیگر از بخش های مهم جامعه رسانه ها هستند. اگرچه نتوانستیم از آن به خوبی استفاده کنیم، اما بسیج از آن به خوبی استفاده کرد.

وی افزود: اتفاق مهمی در کشور در حال رخ دادن است که آن هم حکمتی است. دولت سیزدهم تصمیم هوشمندانه ای گرفت و این یک جراحی اقتصادی بود. با توجه به آن شرایط، باید برای موفقیت این رویداد مهم همکاری کنیم و بخشی که می تواند کمک کند رسانه ها هستند.

استاندار مشهد خاطرنشان کرد: امروز در دنیا اتفاقی افتاده که احتمال قحطی را در پی دارد. همه ما باید بدانیم که مدیریت داخلی بسیار مهم است و باید وابستگی خود را در این مسیر کاهش دهیم. یکی از مواردی که امروزه می تواند وابستگی را کاهش دهد، جراحی اقتصادی است. بنابراین، طرح حذف سکه ترجیحی موضوع مهمی است که این روزها در حال تصمیم گیری است.

داوری تصریح می کند: انتظار می رود رسانه ها به صورت شهودی و هوشمندانه اطلاعات را از افراد مطلع دریافت کرده و به خوبی به جامعه هدف منتقل کنند. اگر این شرایط را به خوبی مدیریت کنیم، قطعا موفق می شویم. این بسیار ظریف است و اگر جدی گرفته نشود، می تواند تهدیدی برای کشور باشد. رسانه ها باید از افرادی که به جوانب این موضوع آگاه هستند بپرسند و جامعه را قانع کنند تا این طرح در کشور به خوبی انجام شود.

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.