شریفات: استقلال قهرمان شد، ما جام حذفیهافبک آلومینیوم اراک می گوید تیمش حق قهرمانی در جام حذفی را دارد.

به گزارش ایسنا، اسماعیل شریفات پس از پیروزی 3 بر 2 آلومینیوم اراک مقابل پرسپولیس گفت: بازی سختی بود. ما از همان ابتدا برای جام حذفی برنامه ریزی کردیم. به نظر من سخت ترین قرعه ها گرفته شده و تا اینجای کار فجرسپاسی، سپاهان و پرسپولیس را شکست داده ایم. به نظرم آزادی پرسپولیس کار سختی است. بازیکنان ما شخصیت بزرگی از خود نشان دادند و فکر می‌کنم ما حق داریم که جام را ببریم.

او با بیان اینکه اصرار داشت از روی پنالتی تیمش گل بزند اما آزادی عقب افتاد و توپ را خراب کرد، گفت: می خواهم خودم برای پرسپولیس گل بزنم. در نیمه اول از بازی خود راضی نبودم. در نیمه دوم از فوتبالم لذت بردم. می خواستم گل بزنم که سید (مهدی رحمتی) گفت بنا به دلایلی محمد آزادی باید پنالتی بزند. البته که نه.

مدافع میانی آلومینیوم اراک قبل از گل نشدن توپ به دلیل خوشحالی از پنالتی آزادی گفت: نه، دوست دارم او هت تریک کند. هرکسی که به پرسپولیس گل بزند و هت تریک کند دوست دارم.

شریفات در پاسخ به این سوال که آیا عملکردش در جام حذفی مقابل پرسپولیس خیلی خوب بود، گفت: این دومین بار است که پرسپولیس را با سه گل حذف می کنیم.

وی در مورد افت آلومینیوم اراک گفت: در مقطعی از فصل یک سری تحولات را در فوتبال پشت سر گذاشتیم. فکر کردم طبیعیه در آن شرایط مقدار کمی پول آوردیم. ما همچنین باید دلیل آن را پیدا کنیم. ما خودمان را خیلی خوب جمع کرده ایم. سید هم اضافه شده و به هر حال الان با ماهشهر بازی می کنیم و بازی سختی است. تیم خیلی خوبی بود و لیگ برتر را حذف کرد. اگر آن تیم را شکست دهیم، در فینال راحت تر خواهیم بود.

هافبک آلومینیومی در پاسخ به این سوال که آیا استقلالی ها می توانند به فینال راه پیدا کنند و آیا کار سختی پیش رو خواهند داشت، گفت: قطعا. بازی خوب پیش رفت و مقابل استقلال هم خوب بازی کردیم. با تمام احترامی که برای استقلال قائل هستم، فکر می کنم ما حق قهرمانی در جام حذفی را داریم. آنها لیگ برتر را می برند و جام حذفی را به ما می دهند.

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.