شروع آزمون پایان ترم از ابتدای خرداد / توضیح نحوه طراحی سوالات و برگزاری آزمون

[ad_1]

بر اساس اعلام مرکز سنجش و ارزیابی کیفیت آموزش وزارت آموزش و پرورش، آزمون پایان سال از اول خردادماه آغاز و تا پایان بیست و هشتمین سال نو ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، روزانه سوالات امتحانی پایان سال پایه دوازدهم و بزرگسالان داوطلبان آموزش از راه دور و آزاد تئوری سال دوم متوسطه دوم خرداد سال تحصیلی 1401-1400 به شرح زیر اعلام شده است:

شروع آزمون پایان ترم از ابتدای خرداد / توضیح نحوه طراحی سوالات و برگزاری آزمون

محسن زارعی، رئیس مرکز سنجش و نظارت بر کیفیت آموزش و پرورش به تشریح آزمون های پایان سال می پردازد که خلاصه آن به شرح زیر است:

– با توجه به تداوم آموزش همه جانبه دانش آموزان در سال تحصیلی جاری و آموزش کل محتوای کتاب های درسی، سنجش نتایج یادگیری دوم دروس به صورت «حضوری» انجام می شود. نحوه و بر اساس مقررات و ارزیابی های آموزشی.

امتحان نهایی مدارس روزانه پایه دوازدهم، بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد شاخه نظری در خرداد ماه سال تحصیلی 1401-1400 بر اساس بارهای تعیین شده توسط سازمان برنامه ریزی و پژوهش آموزش و پرورش بدون حذف، طراحی و به صورت الکترونیکی به پایگاه های آزمون سراسری ارسال شد.

انتظار می رود والدین دانش آموزان با فراهم آوردن امکانات مناسب برای باقی مانده سال تحصیلی برای دستیابی به تلاش ها و خدمات آموزشی فرزند خود در سال تحصیلی 1400-1401 همکاری بیشتری داشته باشند و البته دانش آموزان باید برای استفاده حداکثری از این امر برنامه ریزی کنند. فرصت با پشتکار و پشتکار

دانش آموزان مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب یا مشکوک به آن آزمون را در مکانی مجزا (ایزوله) برای آزمایش انجام می دهند و تجهیزات در همان منطقه انجام می شود و در حضور مراقب و بدون نگرانی از این بابت امتحان می دهند.

– برنامه دوره دوم متوسطه و برنامه امتحانات خرداد ماه در سایت رسمی مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزش و پرورش به نشانی www.aee.medu.ir قابل مشاهده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.