شرایط خوب برای حضور ناشنوایان در المپیک

[ad_1]

سرمربی تیم ملی فوتبال ناشنوایان گفت: اگر خستگی برای بازیکنان مشکل ایجاد نکند، بازیکنان در شرایط بسیار خوبی برای بازی در اولین بازی خواهند بود. ابتدا با ایتالیا.

قادر تیموری در گفت وگو با ایسنا، در ارزیابی آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال ناشنوایان شرکت کننده در المپیک، اظهار کرد: تیم ملی فوتبال ناشنوایان برای المپیک امشب راهی برزیل می شود. بازیکنان در حال حاضر در شرایط جسمی و روحی بسیار خوبی قرار دارند و آماده حضور در المپیک هستند.

وی در خصوص اولین بازی تیم ایران مقابل ایتالیا گفت: اولین بازی تیم ایران مقابل ایتالیا روز شنبه 11 اردیبهشت ماه ساعت 14 به وقت برزیل است که اگر فاصله و خستگی برای بازیکنان سختی ایجاد نکند، اولین بازی خواهد بود. بیایید با برد شروع کنیم، این مهم ترین بازی برای تیم ما است.

سرمربی تیم ملی فوتبال ناشنوایان در پاسخ به این سوال که میزان شناخت حریفان را چقدر می داند، خاطرنشان کرد: از آنجایی که ناشنوایان از سال 2019 در هیچ تورنمنت خارج از کشور شرکت نکرده اند، از سال 2019 در هیچ تورنمنت خارج از کشور شرکت نکرده ایم. محدوده کامل را نمی‌دانم و فقط می‌دانم. ما با تجزیه و تحلیل ویدیوی بازی، کمی در مورد تیم‌ها پیدا کردیم. البته ایتالیا تیم بسیار خوبی است و امیدواریم مقابل این تیم پیروز شویم.

تیموری گفت: امیدوارم وعده معاون وزیر مبنی بر افزایش پاداش ورزشکاران ناشنوا در المپیک محقق شود تا ناشنوایان با انگیزه و روحیه بالا به رقابت بپردازند و ناشنوایان نیازمند حمایت عاطفی هستند. تماشا کرد.

وی در پایان درباره مصدومیت بازیکنان گفت: مشکل خاصی وجود ندارد و بازیکنان آماده بازی هستند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.