شرایط تمرین قشقایی خوب نیست

[ad_1]

ایسنا/ فارس سرمربی قشقایی شیراز پس از شکست در خانه لیدرها شرایط تمرینی تیمش را نامطلوب خواند.

رشید طهماسبی شنبه شب 14 اسفندماه پس از دیدار با ملوان در نشست خبری گفت: ابتدا باید به اطلاع همه برسانم که دو هفته است در شیراز زمین تمرین نداریم. مشکلات زمین باعث شده ما نتوانیم خوب تمرین کنیم. اگر زمینی پیدا کردیم باید تا آخرین ساعات شب زیر نظر داشته باشم.

وی گفت: از همه سازمان هایی که زمین دارند می خواهم در این زمینه به ما کمک کنند. گاهی اوقات ما در 1/8، 1/6 یا 1/4 زمین تمرین می کنیم. آیا ممکن است تیمی در لیگ یک زمین تمرین نداشته باشد؟ این تیم فوتبال معروف استان و شیراز است. نمی‌خواهم این باخت را توجیه کنم، اما می‌خواهم بدانید این پسرها چگونه وارد زمین شدند.

سرمربی قشقایی در خصوص مسائل فنی این دیدار گفت: ما از ابتدای بازی تا زمانی که هادی خادم سرمربی تیم برکنار شد، در زمین بازی بودیم. موقعیت های خیلی خوبی هم خلق کردیم. ملوان برای نقاشی به اینجا آمد و رفت. با تمام احترامی که برای این تیم قائلم اما تیم برتر میدان قشقایی است و نتوانستیم گل بزنیم.

طهماسبی در مورد اخراج بازیکن تیمش گفت: داور به درستی به بازیکن ما کارت زرد دوم داد اما خیلی ناراحتم چون می خواهم آن بازیکن را تعویض کنم. متأسفانه قبل از تعویض دقایقی از زمین اخراج شد و بعد مجبور به عقب نشینی شدیم. با این حال هنوز فرصت گلزنی داشتیم و بدشانس بودیم.

مدیر فنی تیم قشقایی تاکید کرد: باید برای رفع مشکلات زیرساختی، با سر زمین تلاش کنیم. آقای نجف پور از بحث مالی حمایت می کند اما نیاز به کمک دارد. می دانم این حرف ها بهانه ای برای شکست نیست و هواداران فوتبال شیراز به دنبال نتیجه هستند اما باور کنید اگر این تیم امکانات لازم را داشته باشد پتانسیل بالایی دارد و می تواند بسیار موفق تر باشد. ما از آژانس‌ها می‌خواهیم زمینی برای ادامه آموزش و جبران این عقب‌نشینی‌ها به ما کمک کنند.

به گزارش ایسنا، دیدار دو تیم قشقایی ملوان شیراز و بندر انزلی از بیستمین دوره مسابقات فوتبال لیگ دسته اول بعدازظهر شنبه 14 اسفندماه در ورزشگاه یادواره شیراز برگزار شد و با گل دقیقه 93 ارسلان تفضلی به پایان رسید. به نفع میهمان گیلانی. ملوان با این برد 46 امتیازی شد و همچنان به صدرنشینی ادامه داد. قشقایی نیز با 25 امتیاز در رده یازدهم باقی ماند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.