سیمئونه: آنچلوتی مربی برجسته ای است

[ad_1]

سرمربی اتلتیکو مادرید از پیروزی مقابل رئال خوشحال شد. او از سرمربی ایتالیایی حریف تمجید کرد.

اتلتیکو مادرید با گل مقابل رئال مادرید در دربی مادرید پیروز شد و جایگاه خود را در رده چهارم جدول رده بندی تثبیت کرد.

سیمئونه در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت: “این مسابقات هنوز سه بازی باقی مانده است و تلاش ما برای صعود به لیگ قهرمانان هنوز تمام نشده است.” فوتبال به ما آموخته است که هیچ چیز قطعی نیست. سه بازی بسیار حساس در پیش داریم و باید با تمرکز زیادی برای پیروزی به میدان برویم. در بازی امشب مقابل رئال مادرید توانستیم به تساوی بدون گل دست پیدا کنیم. موقعیت های بزرگی خلق کردیم اما متاسفانه فقط یک گل زدیم.

وی ادامه داد: در زدن ضربات پایانی مشکل داشتیم و باید با این موضوع کنار می آمدیم. تیمی که می خواهد برنده شود باید از فرصت هایی که دارد به خوبی استفاده کند. وقتی یک تیم موقعیت های گلزنی زیادی ایجاد می کند به این معنی است که تیم خوب بازی کرده است. اجازه ندادیم رئال مثل همیشه به بازی برگردد و این بار پیروز شدیم.

سرمربی اتلتیکو مادرید عادت ندارد بعد از بازی ها با مربیان حریف دست بدهد اما این بار با کارلو آنچلوتی دست داد. وی گفت: معمولا سریع به رختکن می رسم اما این بار با حریف دست دادم. کارلو آنچلوتی مربی بزرگی است و من خیلی به او اهمیت می دهم. آنچلوتی بسیار خاص است و با تیمش در هر 5 تورنمنت معتبر پیروز شده است. شخصیت او هم بعد از پیروزی و هم بعد از شکست قابل ستایش است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.