سهم بخش ها در ورزش مهریز صفر است

[ad_1]

ایسنا/ یزد سرپرست وزارت ورزش و جوانان مهریز با انتقاد از صفر بودن سهم بخش ها در ورزش مهریز خواستار کمک معادن و صنایع توانمند این شهرستان برای توسعه و تعالی ورزش و ورزشکاران مهریز شد.

ˈعلیرضا محمدیˈ در نشست با اصحاب رسانه گفت: در حال حاضر این شهرستان دارای بیش از 35 باشگاه ورزشی دارای مجوز است که از این تعداد حدود 9 باشگاه تخصصی بانوان و تعداد باشگاه ورزشی وجود دارد و خانه های ورزش روستایی در استان افزایش یافته است. به 17. در سال های اخیر.”

وی تعداد رشته های ورزشی تحت پوشش مهریز را دو هزار و 170 رشته عنوان کرد و گفت: این آمار در سال های اخیر 40 درصد افزایش داشته است.

محمدی با اشاره به اینکه در حال حاضر 35 تیم ورزشی در استان داریم که 25 تیم در شهرستان فعال هستند، تصریح کرد: به زودی شاهد بالندگی و درخشش ورزشکاران مهریزی در رشته هاکی و لیوری خواهیم بود.

وی افزود: حرکت کشتی مهریز در رده های پایه به صورت علمی آغاز شده است و پس از گذشت تنها سه سال اکنون قهرمان بلامنازع استان هستیم و با ادامه این روند و با حمایت های مادی و معنوی، قطعا مهریز دارای یک نماینده در المپیک آینده.”

محمدی با انتقاد از صفر بودن سهم بخشها در ورزش مهریز گفت: مهریز نیاز داشت تا با کمک معادن و صنعت و میادین ورزشی شهرستان یک باشگاه تخصصی بزرگ تشکیل شود که باید از مهریز حمایت شود.

این مقام مسئول در پایان گفت: مهریز تنها شهری است که امکاناتی مانند سونا و جکوزی ندارد و تا به امروز علیرغم اینکه نزدیک به یک میلیارد تومان اعتبار به شهرستان اختصاص داده شده است، هنوز محقق نشده است. اما با پیگیری موضوع در سفر بعدی استاندار پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.