سلامت دانش آموزان؛ اولویت اول اعزام کاروان راهیان نور است

[ad_1]

ایسنا/ کردستان مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان ایمنی و سلامت دانش آموزان را یکی از مهمترین اولویت های کاری آموزش و پرورش دانست و بیان کرد: در اجرای برنامه های بسیج به اعزام کاروان ها، مسابقات و فعالیت ها توجه ویژه ای می شود. باید به این موضوع پرداخت.

نشست هماهنگی بسیج دانش آموزی و فرهنگیان با برنامه ریزی و هماهنگی برنامه ریزی و هماهنگی ایران سبز (روز درختکاری)، برگزاری مسابقات استانی فوتسال بسیج، بررسی کمیته های پشتیبانی پشتیبانی بسیج دانش آموزان و فرهنگیان شهرستان ها و مناطق و اجرای طرح مراسم یادواره شهید بهنام محمدی شب گذشته 10 اسفند در اداره آموزش و پرورش استان برگزار شد.

در این دیدار آقای رشید قربانی مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان ایمنی و سلامت دانش آموزان را از مهمترین اولویت های کاری آموزش و پرورش دانست و گفت: باید توجه ویژه ای شود.

وی با تاکید بر اجرای باکیفیت برنامه ها، یکی دیگر از فعالیت های مهم دبیرخانه معاونت فرهنگی و دانشجویی را تهیه گزارش برنامه برای ارسال به مراجع و تهیه گزارش عنوان کرد.سوابق فعالیت ها: نظارت و ارزیابی موجب ارتقا و مجموعه را بهبود بخشد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان با اشاره به تاکید سند تحول بنیادین در رابطه با عملکرد تشکل های دانش آموزی، ادامه داد: در نهادینه سازی مسائل آموزشی، اجتماعی و دینی موثر بوده و برای اجرا نیاز به تلاش است. برنامه های خوب

سعید شعبانی معاون هماهنگ کننده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: با توجه به شرایط کنونی کرونا برخی از برنامه ها به صورت حضوری انجام نشد و با ارزیابی اقدامات دانش آموزان از ظرفیت فضای مجازی برای انجام اقدامات فعالتر استفاده شد. هیئت های وکالت در شهرستان ها و مناطق استان.

من باید بگویم؛ برنامه ریزی برای برگزاری همایش یک روزه بسیج دانش آموزی با حضور مسئولین استانی و کشوری در دهه 12 اسفند همایش فرماندهی منطقه ای دو روزه بسیج دانش آموزی مقاومت و برگزاری مرحله استانی فوتسال دانش آموزان مقطع متوسطه. برادر کوچکتر از دیگر برنامه های جلسه است. بحث و تبادل نظر شد و تصمیم گیری شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.