زنگ خطر عرضه کالای قاچاق در بازار به صدا درآمده است

[ad_1]

ایسنا/ ایلام مدیرکل استاندارد استان ایلام گفت: هشدارهایی مبنی بر عرضه کالاهای تقلبی و قاچاق در بازار مصرف به صدا درآمده است و نیازمندیم تمامی تجهیزات برای بازرسی استاندارد عمل کنند.کنترل و نظارت شبانه روزی. بازار عرضه و توزیع کالاهای ناایمن.»کردن.

«مهناز همتی» در جلسه کارگروه مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان در خصوص ماده 57 قانون تجمیع و توسعه نظام استاندارد مربوط به معرفی کالا بر اساس استانداردها به مراجع ذیربط تعیین شده است. و ماده 48 و الزامات این آیین نامه مأموران متقابل با اشاره به همکاری با استاندارد اظهار داشتند: بر اساس ماده 40 قانون تدوین و تلفیق نظام استاندارد، هرگونه تولید و عرضه کالا بدون استاندارد جرم است.

وی در تشریح استانداردهای اجباری و تشویقی گفت: از منظر قانون تجمیع و تدوین نظام استاندارد کالاهای مشمول استانداردهای اجباری تولید داخل، نشان انطباق به کد استاندارد ده رقمی الصاق می شود و در غیر این صورت محصول تقلبی تلقی می شود و ممکن است فروخته شود.”

مدیرکل استاندارد ایلام تاکید کرد: قطعات خودرویی که باید استانداردهای اجباری را رعایت کنند، از شمول این آیین نامه خارج نمی شوند، لذا توجه ویژه به این مهم در کنترل بازار شرکت، نهادهای نظارتی و انتظامی حائز اهمیت است.

همتی تاکید کرد: با توجه به زنگ خطر عرضه کالاهای تقلبی و قاچاق در بازار مصرف، از همه دستگاه‌ها می‌خواهیم تا با استانداردهای نظارت و کنترل شبانه‌روزی فعالیت کنند تا بازار عرضه استاندارد هوانوردی باز شود. و توزیع.» ناامن بودن.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.