روز قدس نشانه مقابله با استکبار جمهوری اسلامی است

[ad_1]

ایسنا/ اصفهان معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان گفت: نماد همه مستکبران آمریکایی و اسرائیلی جنایتکار است و مردم باید با حضور در راهپیمایی روز قدس امسال انزجار خود را از استکبار جهانی به وضوح ابراز کنند.

محمدرضا جنتسری در گفت وگو با ایسنا، با تاکید بر لزوم حضور مردم در روز قدس، اظهار کرد: این روز، روز بزرگداشت امام خمینی (ره) است، وی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس نامگذاری کرد. این رویداد مهم فرهنگی جهان اسلام به دلیل شرایط دو سال برگزار نشد.

وی با تاکید بر اینکه روز قدس نشانه ظلم ستیزی و استکبار ستیزی جمهوری اسلامی است، ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران از همه مظلومان جهان حمایت می کند و با برتری ها سازش نمی کند. نماد همه مستکبران و جنایتکاران آمریکایی است و شهروندان باید با شرکت در راهپیمایی روز قدس امسال به وضوح انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کنند.

معاون سیاسی امنیتی دولت اصفهان تصریح کرد: مردم ما بسیار دانا هستند و در روز قدس مانند سال های گذشته به خیابان ها می آیند و به جهانیان ثابت می کنند که انقلاب آنجاست و اسلام به فعالیت خود ادامه می دهد. با مقامات».

جانساری افزود: امسال شرایط مناسبی برای برگزاری راهپیمایی باشکوهی فراهم شد و با تلاش جمعی در انجام واکسیناسیون همگانی شرایط بهتری برای راهپیمایی روز قدس فراهم شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.