رفع نیازهای 10 ساله مردم مهریز در دهه فجر 1400

[ad_1]

ایسنا/ یزد سرپرست مدیریت شهری مهریز با اعلام اینکه در دهه فجر امسال نیازهای 10 ساله مهریزی ها تامین می شود، از احداث درمانگاه تامین اجتماعی در این شهرستان خبر داد.

«محمد دهقان بنادکی» در نشست خبری با اعلام طرح جشن چهل و سومین بهار انقلاب در مهریز، با بیان اینکه توزیع عادلانه خدمات یکی از اولویت های برنامه ریزی توسعه فراگیر مهریز است، گفت: امسال 44 پروژه عمرانی، صنعت، پزشکی، گردشگری و کشاورزی در شهرستان مهریز افتتاح و به بهره برداری می رسد.

وی با اعلام اینکه پروژه های در دستور کار با اعتباری بالغ بر 215 میلیارد تومان اجرا می شود، افزود: پروژه های دهه فجر شهرستان مهریز 200 فرصت شغلی پایدار را تعیین و جهت دهی می کند و در اختیار مردم قرار می دهد.

سرپرست فرمانداری شهرستان مهریز در ادامه با بیان اینکه رفع نیاز 10 ساله مردم این شهرستان یکی از مهمترین موارد در دستور کار جشن پیروزی انقلاب اسلامی در مهریز است، گفت: پاییز.

دهقان بنادکی واگذاری 44 واحد مسکونی از برنامه اقدام ملی مسکن را از دیگر برنامه های مهم جشن دهه فجر انقلاب اسلامی در مهریز دانست و اعلام کرد: با اتمام تمامی مراحل ساخت، ظرف مدت یک ماه تحویل می شود.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه هم اکنون 50 پروژه نیمه تمام در مهریز وجود دارد، خاطرنشان کرد: توجه به اشتغال زنان یکی از رویکردهای اجرایی در بحث بود که توزیع عادلانه خدمات در دستور کار قرار دارد.

رئیس دولت مهریز حمایت از خیرین را یکی از مهمترین شاخصه های این شهرستان برای توسعه فراگیر می داند و تاکید می کند: بنا داریم با حمایت خیرین و البته برنامه ریزی هایی برای سلامت گردشگری در شهرستان مهریز آغاز کنیم. توسعه این شهر

دهقان در پایان یکی از الزامات اجرایی این پروژه را در دستور کار فرهنگی و رسانه ای عنوان کرد و خاطرنشان کرد: از تمامی توانمندی ها و منابع موجود برای توسعه مهریز و ارائه خدمات به موقع و مناسب به ساکنان آن به نحو احسن استفاده خواهیم کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.