رفعت: روند بد / در فوتبال هر اتفاقی ممکن است بیفتد

[ad_1]

مهاجم سابق پرسپولیس می گوید تغییرات در خط دفاعی باعث شده این تیم در طول فصل آسیب پذیر باشد.

رفعت در گفت وگو با ایسنا، درباره شرایط پرسپولیس قبل از دیدار مقابل سپاهان گفت: متاسفانه پرسپولیس یک گل زودهنگام به ذوب آهن زد و بازیکنان را شوکه کرد و بعد از آن بازگشت به بازی خیلی سخت شد. در ادامه بازی پرسپولیس خوب بازی کرد و در نیمه دوم به بازی برگشت. در نیمه دوم پرسپولیس به خوبی کنترل کرد و حملات زیادی انجام داد، بسیاری از موقعیت ها به گل تبدیل نشد. پرسپولیس تلاش زیادی کرد تا بازی را به سود خود تمام کند اما این اتفاق نیفتاد. هنوز 4 بازی باقی مانده و فرصت کم شدن فاصله با استقلال وجود دارد.

وی افزود: بازی مقابل سپاهان هم سخت بود. پرسپولیس در این بازی روی کاغذ میزبان است اما باید در سیرجان میزبان سپاهان باشد. این هم برای سپاهان و هم برای پرسپولیس سخت خواهد بود. حالا هر دو تیم عملا مهمان هستند و در شهر دیگری بازی می کنند. پرسپولیس باید سعی کند از شرایط ذخیره سازی استفاده کند و بتواند سپاهان را شکست دهد. فکر می کنم بازی خوبی را شاهد خواهیم بود زیرا هم پرسپولیس و هم سپاهان به پیروزی می رسند و در گذشته بازی های آنها بسیار جذاب بوده است. هم پرسپولیس و هم سپاهان از نظر تاکتیکی بازی می کنند و به همین دلیل باید شاهد بازی خوبی از نظر فنی باشیم. پرسپولیس قطعا باید از اشتباهات خط دفاعی سپاهان استفاده کند و پیروز میدان باشد.

رفعت درباره عملکرد خط دفاعی پرسپولیس اضافه کرد: خط دفاعی پرسپولیس تغییرات زیادی به خود دیده است. برای بازیکنان جدیدی مثل فرشاد فرجی و علی نعمتی خیلی سخت بود که بیایند و بین آنها هماهنگ شوند. این بازیکنان باید بازی می کردند و هماهنگ می شدند. ما تمرین نکردیم و نمی دانیم چرا گاهی مدافعان از بازی کنار گذاشته می شوند. شاید مصدومیت یا تاکتیک تیم باعث شده که خط دفاعی تغییر زیادی کند. از طرفی عدم هماهنگی و خطر خط دفاعی باعث شد تا پرسپولیس نتواند نشاط لازم را در خط دفاعی داشته باشد. در سال های گذشته خط دفاعی پرسپولیس خیلی خوب کار می کرد و از نظر فنی هم تعداد گل های خورده این را نشان می داد. البته در این فصل حامد لک گل های ساده ای به ثمر رسانده که باعث آشفتگی تیم نیز شده است. در هر صورت دروازه بان هم جزئی از خط دفاعی تیم است. امیدوارم در 4 بازی آینده بازیکنان با تمرکز بالایی بازی کنند و بازی را با موفقیت به پایان برسانند.

وی درباره شانس قهرمانی پرسپولیس نیز گفت: در فوتبال هر اتفاقی ممکن است بیفتد. امیدوارم اتفاقات خوبی برای پرسپولیس بیفتد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.