رحمانی: اقدامات دولت در رابطه با تورم مشکلات معیشتی مردم را کاهش می دهدیکی از اعضای کمیته اجتماعی شورای اسلامی شورای اسلامی گفت: اقدامات دستگاه های اجرایی در خصوص مهار تورم موجب کاهش درد و رنج مردم این بخش می شود.

فاطمه رحمانی در گفت وگو با ایسنا، درباره راهکارهای کنترل تورم در کشور گفت: این دغدغه رهبری، نهادهای نمایندگی، دولت و مردم است اما باید اقداماتی انجام شود و در این راه از آلام مردم بکاهد. .» در حوزه معیشت.

وی افزود: قطعاً حکمرانی با برنامه ریزی بهتر می تواند در بهبود این وضعیت موثر باشد.

یکی از اعضای کانون بانوان و خانواده سرلشکر گفت: انتظارات مردم و نمایندگان دولت نتیجه تلاش و عمل آنهاست تا امید در دل مردم ایجاد شود، مردم تقویت شده و مردم شاهد آن روز هستند. و در زندگی مردم گسترش می یابد.

رحمانی درباره اینکه چرا اقدام مشخصی برای کاهش تورم انجام نشده است؟ وی تصریح کرد: ما نیز همین انتظارات و سوالات را داریم. اگرچه بسیاری از مشکلات به ارث رسیده است و از آن زمان تا کنون حذف قطعات صورت گرفته است، اما در عین حال تلاش های دولت در این دوره برای روی کار آمدن باید در زندگی مردم منعکس شود.

نماینده مردم مشهد در پایان گفت: ما هم نگران این هستیم که چرا این تلاش ها تاثیری بر زندگی مردم ندارد و پیگیر موضوع هستیم.

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.