ربیعی به دنبال پنالتی است

[ad_1]

مس رفسنجان در نیم فصل دوم لیگ برتر نتوانست انتظارات را برآورده کند و یکی از دلایل آن تعلیق این تیم در ضربات پنالتی بود.

به گزارش ایسنا، نیمه اول مسابقات لیگ برتر مس رفسنجان به بهترین شکل برگزار شد. آنها یکی از فرصت های اصلی برای کسب عنوان قهرمانی آسیا هستند، حتی زمانی که فرمت جدید لیگ قهرمانان آسیا اعلام شود. با این حال با گذشت چهار هفته از نیم فصل دوم، هیئت مدیره به جمع شاگردان محمد ربیعی بازگشت.

یکی از عوامل موفقیت مس رفسنجان در نیم فصل تعدد پنالتی های اعلام شده به سود این تیم بود. هفت پنالتی در 16 هفته آماری است که در فوتبال کمتر دیده می شود. ضربات پنالتی 5 برد از 9 برد را برای محمد ربیعی و یارانش رقم زد. البته یکی از بردهای مس به دلیل حضور نداشتن خودرو در زمین بود که این تیم بدون دریافت پنالتی تنها در 3 بازی پیروز شد.

علاوه بر این، دو دیداری که مس رفسنجان پنالتی را گرفت اما نتوانست تصمیم‌گیری کند در مسابقه پنالتی بود زیرا آن دو شکست مربوط به باخت 2-1 به نساجی و باخت 3-2 به استقلال بود. دیدارهایی که نساجی یک پنالتی زد و استقلال دو برد و در نهایت مقابل مس رفسنجان پیروز شد.

مسابقاتی که مس رفسنجان پنالتی گرفت به شرح زیر است:

نفت مسجد سلیمان صفر – مس رفسنجان یک

مس رفسنجان یک – ساپورت صفر

ذوب آهن صفر – مس رفسنجان 3 (یک ضربه پنالتی)

مس رفسنجان 3 – تراکتور 2 (یک ضربه پنالتی)

مس رفسنجان یک – نساجی ۲

استقلال 3 – سکه رفسنجان 2

مس رفسنجان 3 – سپاهان یک (یک ضربه پنالتی)

هر هفت پنالتی برنز رفسنجان تا هفته شانزدهم انجام شد اما پس از آن و قبل از هفته بیست و پنجم پنالتی دیگری به سود مس اعلام نشد. شاگردان محمد ربیعی از 9 بازی بدون پنالتی خود از جمله جام حذفی سه برد، 4 شکست و 3 تساوی به دست آوردند. اگر انتظارات از مس رفسنجان به دلیل نتایج نیم فصل اول بیشتر نشود، شاید نتیجه قابل قبولی باشد، اما احساس جدید نسبت به مس موقعیت ربیعی را به خطر می اندازد.

نکته مثبت مس رفسنجان این است که در نیم فصل دوم در دور بیست و یکم 3 برد بدون پنالتی به دست آورده اند اما برعکس از آخرین برد این تیم 6 بازی می گذرد. محمد ربیعی و شاگردانش در مرحله بیست و پنجم لیگ برتر به استقبال فجر سپاسی می روند و امیدوارند با پیروزی مقابل این تیم قعرنشین به روند شکست ناپذیری خود پایان دهند و از مجازات نجات پیدا کنند. کاملا در جای خود

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.