راه اندازی «کمپ امین» در گلستان / عملیات گشت یکپارچه کنترل و نظارت بازار

[ad_1]

ایسنا/ گلستان رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان گلستان گفت: «کمپ امین» برای مبارزه با قاچاق و احتکار کالا از هفته گذشته در استان گلستان ایجاد شده است.

سرهنگ عباسعلی پهلوان نسب امروز در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اقدامات پلیس امنیت اقتصادی در مقابله با جرایم نگهداری و قاچاق کالا گفت: اکیپ اقتصاد پلیس امنیت از سال 1378 در استان تشکیل شده و به اندازه کافی برخوردار است. تسهیلات و اقدامات برای تماس با آژانس ها و سازمان ها. ارائه انواع تجهیزات مبارزه با قاچاق و احتکار.

وی شرایط کنونی را به دلیل تنبیه ناجوانمردانه دشمن و التهاب بازار حساس خواند و افزود: پایگاه امین در استان گلستان از هفته گذشته توسط پلیس امنیت اقتصادی راه اندازی شد و هدف از تاسیس این پایگاه مبارزه با قاچاق و احتکار اولیه. اقلام».

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان گلستان از راه اندازی گشت های یکپارچه برای کنترل و نظارت بر بازار در استان گلستان خبر داد و یادآور شد: ضمن هماهنگی با دستگاه های اجرایی، موارد گشت های عمومی در مرکز استان اجرا شده است. سایر شهرها بازار کنترل و رصد می شود و به محض مشاهده تخلف بلافاصله اقدامات لازم انجام می شود.

پهلوان نسب از مردم خواست هرگونه اخبار گمانه زنی در حوزه کالاهای اساسی را گزارش کنند و گفت: در صورت دریافت هرگونه گزارش، کنسرسیوم و تیم های سرمایه گذاری مشترک در شهرستان ها و قطب های کشور بلافاصله به محل مورد نظر اعزام می شوند. مورد نیاز است. اقدامات انجام خواهد شد.

وی گفت: هدف پلیس امنیت اقتصادی تنها مقابله نیست، بلکه اولین اقدام ما پیشگیری است که چگونه مردم در تامین کالاهای اساسی دچار مشکل نشوند.

پلیس امنیت اقتصادی بنیاد صمت نیازمند دسترسی به سامانه جامع انبار است

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان گلستان بر لزوم آماده سازی، الحاق رسانه ها و اطلاع رسانی به مردم تاکید کرد و گفت: دستگاه های نظارتی از طریق رسانه ها نسبت به انجام اقدامات متقابل و رسیدگی به تخلفات برای مردم اقدام کنند.

پهلوان نسب با بیان اینکه یکی از ملزومات ما این است که سامانه جامع انبار در اختیار پلیس امنیت اقتصادی قرار گیرد، افزود: در صورتی که پلیس امنیت اقتصادی به سامانه انبار دسترسی جامع داشته باشد، دستگاه های نظارتی از جمله استاندار محترم کمک خواهند کرد. گلستان: بر این مهم تاکید کرده اند و امیدوارم بنیاد صمت در این هفته روی این مهم کار کند تا به محض اطلاع رسانی مردم، پلیس در محل مورد نظر حاضر شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.