راهپیمایی روز جهانی قدس در شیراز برگزار شود

[ad_1]

ایسنا/ فارس همزمان با سراسر کشور راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور همه اقشار مردم در سراسر استان فارس به مرکزیت شیراز سومین حرم اهل بیت(ع) برگزار شد.

پس از گذشت 2 سال و در حالی که شاهد توقف راهپیمایی روز قدس در کشور به دلیل محدودیت های ناشی از شیوع کرونا هستیم، صبح روز جمعه 9 اردیبهشت ماه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان این روز برگزار شد. همزمان در سراسر کشور قدس به شیراز پیوست.

حضور اقشار مختلف مردم از زن و مرد، پیر و جوان، دانش‌آموز و دانش‌آموز در راهپیمایی روز جهانی قدس در شیراز، گسترده و چشمگیر بود.

شرکت کنندگان در این مراسم راهپیمایی را از ساعت 10:30 صبح از میدان امام حسین (ع) با قرائت آیاتی از کلام الله مجید و قرائت دعای توسل آغاز کردند و در طول مسیر با سر دادن شعارهای مستکبر و سرکش. شعارهای صهیونیسم شعارهای دیگر نشان از اتحاد و اتحاد مسلمانان دارد.

مردم با حضور در راهپیمایی که تا نماز جمعه شیراز ادامه داشت، حمایت همه جانبه و بی چون و چرای خود را از مظلومیت فلسطینی نشان دادند و بر ادامه مسیر ترسیم شده توسط امام خمینی (ره) تاکید کردند.

حضور خانواده ها در راهپیمایی روز قدس امسال در کنار ورزشکاران، نظامیان، کارکنان، زحمتکشان، طلاب، طلاب حوزه های علمیه نسبت به سال های گذشته بیشتر بود و نشان داد ایمان و عزم این مردم تغییر نکرده است. کسانی که درگیر نیاز به آزادی فلسطین اشغالی بودند ایجاد نشدند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.