رئیس جمهور در سفر به گلستان، غربال بیاورید/ گلستان سال هاست که برای «گلستان شدن» درگیر است.

[ad_1]

ایسنا/ گلستان مسئول بین الملل سازمان بسیج دانش آموزی استان گلستان به رئیس جمهور گفت: متأسفانه در استان گلستان دانه های درشت یک طرف آن به سمت سفره مسئولیت متمایل شده و غلات تخصصی از غربال وارد می شود.

فاطمه فغانی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه گرگان، با اشاره به درخواست دانشجویی از رئیس جمهور، اظهار کرد: من نماینده گروهی هستم که در شرایط کنونی پر از ناامیدی هستیم، در حالی که هشت ساله در کنار جوانان ایستاده ایم. سالها جنگ با دنیا و ما پیروز شدیم، اما اکنون چیزی جز ناامیدی در این جوانان نمی کاریم.

وی خطاب به رئیس جمهور افزود: رئیس جمهور محترم در سفر خود به گلستان یک غربال در گلستان ما بیاورید. دانه های درشت مسئول کناره هستند، دانه های تخصصی را از الک می گذرانند.

مسئول بین الملل سازمان دانش آموزی بسیج گلستان با اعلام اینکه این دولت نیاز به آزمایش دارد، گفت: نمی توان انتظار داشت کسانی که دیروز نظام را نپذیرفتند در مسیر دیگری در جهت اهداف حرکت کنند. اهداف امروز انقلاب اسلامی، اینها متاسفانه استان گلستان با مشکلات گوگناگون مواجه است، چه سوسیالیسم پشت پرده، چه لباس جناحی و چه مسئولان ریش دار که در این دولت همه در وظایف جدیدشان متفاوت ظاهر می شوند.

فغانی با بیان اینکه کشور با شعار جوان محوری، جوان را توسعه نمی دهد، گفت: جوانان امروز نیازمند امید به آینده، شغل، نبود تورم، مسکن و … هستند تا بتوانند دوباره توسعه پیدا کنند. جوانان امروز مانند جوانان سال 57 هستند، اما مصمم ترند که در کنار انقلاب اسلامی باشند. در واقع جنگ همان جنگ است، اما سلاح ها و میدان های جنگ تغییر کرده اند.

وی با اشاره به اینکه جوانان پیش از این شعارهای زیادی شنیده بودند، افزود: ما جوانان و دانشجویان از رئیس جمهور دولت سیزدهم که با کلمه دولت انقلابی روی کار آمد، انتظار اقدام انقلابی داریم و متاسفانه امروز دانشجو هستیم. هیچ امیدی به آینده شغلی و تحصیلی ما نیست.» و ما هیچ آینده ای را برای خود متصور نبودیم، زیرا سوء مدیریت و بی عدالتی در همه دستگاه های دولتی بیداد می کند.

رئیس سازمان بسیج دانش آموزی بین المللی استان گلستان گفت: استان گلستان در زیر سایه سبز جنگل های هیرکانی از محرومیت هایی رنج می برد که به هیچ ارگانی واگذار نشده است. به طور فزاینده طولانی مدت و کمبود آب به آسیب اصلی این امر تبدیل شده است. هوشیار، آگاه.

رئیس کمیته حمایت از دانشجویان دختر پیام نور استان گلستان با اشاره به گرانی بی‌رویه برخی کالاها و کالاها خاطرنشان کرد: اقتصاددانان نگران نبود برنامه اقتصادی مشخص و نبود تخصص هستند، با تئوری‌ها در اقتصاد خود وارد شوید. گروه

وی با اعلام اینکه مردم دولت 13 تخته قرمز بورس و 31 هزار دلار را قبول ندارند، خاطرنشان کرد: یکی از راه های اقناع و همراهی مردم است; با متقاعد کردن جامعه نخبگان به ویژه دانشگاهیان به عنوان واسطه بین مردم و دولت، از دولت سیزدهم می خواهیم در این زمینه شفافیت داشته باشد. رابطه بین نهاد دولت و نهاد دانشگاه تغییر کرده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.