رئیسی: روابط ایران و کویت باید به ظرفیت واقعی بازگردد

[ad_1]

رئیس جمهور در تماس تلفنی با امیر کویت گفت: اتحاد قلوب مسلمانان در چنین مناسبتی موجب افزایش انسجام بین کشورهای مسلمان می شود.

به گزارش ایسنا، دکتر آیت الله سید ابراهیم رئیسی بعدازظهر سه شنبه در تماس تلفنی با امیر کویت «شیخ نواف الاحمد الجابر الصباح»، فرا رسیدن عید سعید فطر را به ایشان و مردمش تبریک گفت. و گفت: امیدوارم خداوند به کشور همسایه و دوست کویت و همه مسلمانان برکت دهد. پیوند دلهای مسلمانان در چنین مواقعی، انسجام بین ملت های مسلمان را افزایش می دهد.

رئیس جمهور با ابراز امیدواری از دیدار با امیر کویت در تهران، افزود: افزایش تحرک مسئولان دو کشور می تواند ادامه فعالیت و فعال سازی ظرفیت های موجود برای ارتقای سطح همکاری های دو کشور باشد. “

رئیسی آگاهانه موضع کویت را در قبال توطئه های منطقه ای توصیف می کند، رابطه خوب ایران و کویت در گذشته را یادآور می شود و تاکید می کند که رابطه ایران و کویت با راه این است که دو دوست قدیمی باید به ظرفیت های خود بازگردند.

شیخ نواف الاحمد الجابر الصباح امیر کویت نیز در این تماس تلفنی عید سعید فطر را به رئیس جمهور و مردم کشورمان تبریک گفت.

امیر کویت در مقابل ابراز امیدواری کرد که آیت الله رئیسی سازماندهی شود: دیدارهای مقامات دو کشور به ویژه مقامات عالی رتبه ایران و کویت می تواند به گسترش روابط دو کشور کمک کند. تشدید تلاش های مشترک برای تامین منافع مشترک.”

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.